X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska prezydencja

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2011 20:14
Rozmowy: o przewodniczeniu naszego kraju w pracach UE oraz o wystawie polskiej sztuki w Brukseli.
Audio
  • Prof. Janusz Czapiński i prof. Andrzej Mencwel o tożsamości europejskiej i polskiej prezydencji
  • Beata Podgórska o wystawie w Brukseli "The Power of Fantasy. Modern and Contemporary Art from Poland"

Już od jutra Polska przez najbliższe pół roku będzie przewodniczyć pracom Rady Unii Europejskiej. czyli sprawować prezydencję UE. To ważne wydarzenie w historii naszego kraju. Czy i jaki to będzie miało wpływ na nasze społeczeństwo, w jakim stopniu czujemy się obywatelami Wspólnoty, co pomaga, a co przeszkadza nam w europejskiej identyfikacji  – między innymi o tych kwestiach rozmawialiśmy z gośćmi audycji: profesorem Januszem Czapińskim z katedry Psychologii Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego i profesorem Andrzejem Mencwelem z Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

W naszej porannej audycji przedstawiliśmy również rozmowę z Beatą Podgórską – dyrektorem Instytutu Polskiego w Brukseli – która opowiadała o wystawie polskiej sztuki, którą otwarto właśnie w Brukseli "The Power of Fantasy. Modern and Contemporary Art from Poland". Rozmowę przeprowadziła z Hanną Marią Gizą zastanawiać się będzie nad tym, czy sztuka jest towarem i jakie jest na to spojrzenie w krajach UE.  

Audycję prowadził Tomasz Szachowski.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydencja pod znakiem kultury

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2011 12:30
Polska prezydencja rozpoczyna się już za kilkadziesiąt godzin, czyli przygotowania na finiszu. O Programie Kulturalnym Polskiej Prezydencji w "Klubie Trójki" opowiadają goście Barbary Marcinik.
rozwiń zwiń