X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal Prapremier

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2011 18:00
Teatralne święto w Bydgoszczy oraz wystawa fotografii w Domu Spotkań z Historią.
Audio
  • Paweł Łysak zaprasza na Festiwal Prapremier w Bydgoszczy
  • Karolina Lewandowska opowiada o wystawie "Kronikarki Zofia Chomętowska i Maria Chrząszczowa. Fotografie Warszawy 1945-1947" w Domu Spotkań z Historią
  • Koryfeusz Muzyki Polskiej - nominacje w kategorii Wydarzenie Roku: XVI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina

W środowym "Poranku Dwójki" rozmawialiśmy o Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy. Organizatorzy przygotowali dla teatromanów prawdziwą ucztę. Festiwalowe pokazy otworzy "Nasza klasa" Tadeusza Slobodzianka w interpretacji Ondreja Spisaka. Ale to nie jedyny mocny punkt tegorocznego Festiwalu. W Teatrze Polskim zobaczymy, jak wygląda stan wojenny oczami dziecka. Wszystko za sprawą "Wrońca" Jacka Dukaja. Do Bydgoszczy przyjedzie także Krystian Lupa. Na Festiwalu Prapremier zobaczymy jeszcze m.in. "Tęczową trybunę 2012" w interpretacji Moniki Strzępki, "Fakira, czyli optymizm" według Stanisława Mrożka w reżyserii Bartosza Szydłowskiego czy znanych już bydgoskim widzom "Szwoleżerów" Jana Klaty. Pokazy festiwalowe potrwają do 9 października. Pięć dni później spektaklem "Tu mówi chór" Marty Górnickiej otworzy się Międzynarodowy Aneks Festiwalu. Naszym gościem był dyrektor Teatru Polskiego w Bydgoszczy Paweł Łysak.

W programie także zaproszenie na wernisaż wystawy w Domu Spotkań z Historią Kronikarki Zofia Chomętowska i Maria Chrząszczowa. Fotografie Warszawy 1945-1947. A zapraszała kuratorka - Karolina Lewandowska.

Poznaliśmy też kolejne nominacje do Nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej.

Program prowadził Marcin Pesta.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

w MBK 25 września

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2011 15:56
WYPRAWA – tworzy od lat MODEL MBK. I tak – pozostanie czyli – mimo jesiennego zmroku – jesteśmy wciąż w ruchu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncerty za 24 grosze

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2011 19:12
Koncerty brandenburskie odnaleziono przypadkiem z papierach po zmarłym Christianie Ludwigu, margrabim Brandenburgii, i sprzedano za 24 grosze. Nawet wówczas nie była to suma oszałamiająca (równowartość czterech funtów wołowiny... albo 22 dzisiejszych dolarów amerykańskich).
rozwiń zwiń