X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Misteria Paschalia - inauguracja

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2012 11:56
Zapowiedż tegorocznych wydarzeń festiwalowych oraz rozmowa z finalistą konkursu "Młody Muzyk Roku 2012".
Audio
  • Filip Berkowicz zaprasza na tegoroczny Festiwal Misteria Paschalia
  • Rozmowa z Mateuszem Makuchem - skrzypkiem, finalistą Konkursu "Młody Muzyk Roku 2012"
Misteria Paschalia - inauguracja
Foto: materiały promocyjne

W poniedziałkowym "Poranku Dwójki" zapowiedzieliśmy tegoroczny Festiwal Misteria Paschalia. Impreza rusza w Krakowie. Wśród gości m. in.: Academia Bizantina pod dyrekcją Ottavia Dantone, Zespoły Hespérion XXI i La Capella Reial de Catalunya prowadzone przez Jordiego Savalla, La Venexiana Claudia Caviny oraz Simone Kermes i Wenecka Orkiestra Barokowa. O tegorocznym festiwalu opowiadał jego dyrektor artystyczny, Filip Berkowicz.

W Dwójce przeprowadzimy liczne transmisje festiwalowych koncertów.

Anna Skulska rozmawiała z Mateuszem Makuchem - skrzypkiem, finalistą Konkursu "Młody Muzyk Roku 2012". To ogólnopolskie przedsięwzięcie dla młodych instrumentalistów, transmitowane na antenie TVP Kultura i w Internecie. Finał konkursu zaplanowano na 4 kwietnia. Muzycy wystąpią w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Łukasza Borowicza. Zwycięzca będzie reprezentował Polskę na Konkursie Eurowizji dla Młodych Muzyków w Wiedniu.

Poza tym w "Poranku Dwójki": Słowo na dzień, Kalendarium, piosenka z rekomendacją Mirosława Zbrojewicza, przegląd prasy oraz wiadomości i zaproszenia na imprezy kulturalne.

Program prowadził Paweł Sawicki.

2 kwietnia (poniedziałek)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Misteria Paschalia 2012 w Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2012 11:00
Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 2-9 kwietnia. W Dwójce zaplanowaliśmy pięć transmisji, w tym koncertu inauguracyjnego oraz finałowego.
rozwiń zwiń