X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dusza muzyki w Gdyni

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2012 18:00
Zaproszenia na festiwale: gdyński - muzyczny i lubelski - teatralny.
Audio
X Festiwal Muzyki Dawnej Anima Musica - fragment afisza
X Festiwal Muzyki Dawnej "Anima Musica" - fragment afiszaFoto: materiały promocyjne

W środowym "Poranku Dwójki" zapraszaliśmy do Gdyni na jublileuszowy X Festiwal Muzyki Dawnej "Anima Musica" organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki Dawnej. Naszym gościem była Małgorzata Skotnicka - wiceprezes stowarzyszenia.

Rozmawialiśmy też o Festiwalu Teatrów Europy Środkowej "Sąsiedzi", który zrodził się z idei promocji środkowoeuropejskiej sztuki teatralnej, która co roku ożywia Lublin i dostarcza niezapomnianych wrażeń artystycznych mieszkańcom miasta. Tradycją Festiwalu jest prezentacja spektakli w namiocie ustawionym na Placu Litewskim, który jest najpopularniejszym elementem "Sąsiadów". Jednak nie jest to jedyny teren sąsiedzkich działań, przestrzeń miejska zostanie zaadaptowana do prezentacji parad oraz spektakli ulicznych. Ideą tegorocznej edycji jest pokazanie swobodnych literackich inspiracji, wizji artystycznych, które wyrażą się w głównej mierze poprzez dźwięk. Muzyka jest nieodłącznym elementem spektakli teatralnych, które wykorzystują jej siłę wyrazu już od antyku. O festiwalu opowiedział jego dyrektor - Witold Mazurkiewicz.

Ponadto w audycji: informacje kulturalne, kalendarium, przegląd prasy oraz piosenka z rekomendacją Janusza Strobla. Nie zabrakło też płyty tygodnia - pianista Alexander Melnikov i Jerusalem Quartet grają utwory kameralne Roberta Schumanna.

Audycję prowadził Tomasz Szachowski.

23 maja (środa)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piosenka z rekomendacją Janusza Strobla

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2012 09:43
W tym tygodniu o swoich ulubionych piosenkach opowiada polski gitarzysta i kompozytor.
rozwiń zwiń