X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dwa Brzegi – nie tylko w Kazimierzu

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2012 12:43
Od 28 lipca do 8 sierpnia odbędzie się 8. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. O tym ważnym, nie tylko filmowym, wydarzeniu opowiadała w Dwójce Grażyna Torbicka.
Audio
  • Marek Krajewski o Darłowskich Dniach z Dobrą Książką "Oblicza polskiego kryminału"
  • Grażyna Torbicka o Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi
Dwa Brzegi  nie tylko  w Kazimierzu
Foto: Fot.: mat. promocyjne

W piątkowym "Poranku Dwójki" o Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. To interdyscyplinarne wydarzenie kulturalne, prezentujące cenne filmy polskie i zagraniczne (premiery, ważne filmy roku minionego i obrazy, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju światowej kinematografii), jak również spektakle, wystawy i wydarzenia z innych dziedzin.  
Program filmowy zestawia propozycje kina autorskiego, artystycznego, niezależnego, zaangażowanego społecznie, oryginalne formy kina najnowszego i młode kino europejskie. Festiwal obejmuje Kazimierz Dolny, Janowiec nad Wisłą, Puławy i ich okolice (np. wioskę Męćmierz).   
O Dwóch Brzegach opowiadała dyrektor artystyczna Grażyna Torbicka.
Zapraszaliśmy też na Darłowskie Dni z Dobrą Książką "Oblicza polskiego kryminału". Gośćmi są tam pisarze, naukowcy, literaturoznawcy, psycholog śledczy i aktor. Jednym z nich jest Marek Krajewski, autor cyklu kryminałów o Eberhardzie Mocku.
Ponadto w audycji: informacje kulturalne, kalendarium, przegląd prasy, piosenka z rekomendacją (w tym tygodniu piosenki rekomenduje aktorka Sławomira Łozińska). Nie zabraknie też płyty tygodnia a jest nią niepublikowany dotąd sensacyjny koncert kwartetu Keitha Jarretta i Jana Garbarka z Tokio z 1979 roku. To nowy podwójny album firmy ECM.
Audycję prowadził Marcin Pesta.
27 lipca (piątek)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Roman Gutek: sąsiad pożyczał mi Bergmana

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2012 07:00
Znawca i miłośnik dobrego kina, twórca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty opowiadał w Dwójce o zbliżającym się wrocławskim święcie filmu oraz – o swoich filmowych wtajemniczeniach.
rozwiń zwiń