X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Woda a sztuka

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2012 16:41
Motywem przewodnim tegorocznego Festiwalu Sztuki 3M jest woda.
Audio
Woda a sztuka
Foto: sxc.hu/cc

W czwartkowym "Poranku Dwójki" rozmawialiśmy o Festiwalu Sztuki 3M - materiał, medium, metafora. Główna wystawa "Woda" prezentowana będzie w Galerii Elektor. Zobaczymy prace 13 twórców reprezentujących różne kierunki sztuki współczesnej. Będą prezentacje multimedialne Andrzeja Mitana "Koncert na ryby" (wysublimowana sztuka dźwięku i obrazu zarazem).
Pojawi się interaktywna instalacja Grzegorza Rogali "Akwarium", gdzie wirtualny świat przenika się ze światem materialnym. Będą projekcje wideo tj. "Pod Krzywą Wieżą" Magdaleny Kosek oraz liczne obiekty przestrzenne, prace z zakresu malarstwa i fotografii. W plenerze przed siedzibą MCKiS staną "Mumele" Wiesława Wachowskiego i obiekty Marka Zalewskiego.
Festiwal stanowi swoisty przegląd trendów współczesnej sztuki, ale skłania także do kreatywności i refleksji nad obecnością sztuki w przestrzeni publicznej. Wystawa Festiwalu Sztuki 3m. Wystawa"Woda" będzie czynna dla zwiedzających od 11 sierpnia do 9 września 2012. Naszymi gośćmi byli: pomysłodawca festiwalu i kurator wystawy Leszek Sokoll, koordynator projektu Sławosz Balcerzak i reprezentujący promocję Jacek Zieliński.

Marcin Majchrowski przedstawił zaś relację z Festiwalu Chopinowskiego w Dusznikach - Zdroju.

Ponadto w audycji: informacje kulturalne, kalendarium, przegląd prasy, piosenka z rekomendacją  a w tym tygodniu piosenki rekomenduje aktorka - Hanna Śleszyńska.

Nie zabrakło też płyty tygodnia a jest nią płyta z utworami Heitora Villi-Lobosa w nagraniu gitarzysty Krzysztofa Meisingera i Orkiestry Academy of St.Martin In The Fields pod dyrekcją Jose Marii Florencio.

Audycję prowadził Paweł Sawicki.

9 sierpnia (czwartek)

Zobacz więcej na temat: dzieje się Jacek Zieliński
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Cała muzyka świata

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2012 16:43
V Festiwal Muzyczny Ethno Port Poznań rozpoczyna się już 9 sierpnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sezon na Duszniki

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2012 09:09
Festiwal w Dusznikach trwa w najlepsze. Nasze studio festiwalowe było pełne znakomitych gości, a dyskutowaliśmy, oczywiście, o Chopinie.
rozwiń zwiń