X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nadchodzi pierwsze "Stado"

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2013 17:20
W sobotnim "Poranku Dwójki" rozmawiać będziemy z Michałem Jędrysem, starostą Skarżyńska-Kamienna, na temat Festiwalu Muzyki Etniczno-Folkowej "Stado".
Góry Świętokrzyskie
Góry ŚwiętokrzyskieFoto: Thomas N/Flickr, lic. CC.

"Stado" to nowy festiwal, który powstał dzięki pasji naszego gościa oraz wsparciu lokalnego środowiska muzyków i animatorów kultury, zwłaszcza Piotra Stefańskiego. Będzie to pierwsza edycja festiwalu, w ramach którego zaprezentowane zostaną zespoły i wydarzenia artystyczne czerpiące z kultury ludowej.

Z Michałem Jędrysem porozmawiamy o godz. 8.35, natomiast o godz.9.30 Paweł Mieszkowicz - szef Stowarzyszenia Przyjaciół Muzeum Mazowieckiego - zaprosi Państwa na V Jarmark Tumski, który odbędzie się w dniach 24-26 maja w Płocku.
Poza tym w "Poranku Dwójki": "Słowo na dzień", kalendarium, "Pięć minut nad Biblią", przegląd prasy,  wiadomości kulturalne oraz - do wygrania - nasza płyta folkowa. Tym razem będzie to album  "Unexpexted" zespołu Meadow Quartet.
Program prowadzi Piotr Kędziorek.
25 maja (sobota), godz. 6.00-10.00

Zobacz więcej na temat: Góry Świętokrzyskie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Cicha & Spółka - śpiewają pieśni w znikających językach

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 09:00
- Tatarzy na Podlasiu nie śpiewają, nie znają języka. Ja ich uczyłam pieśni - mówiła Karolina Cicha w "Dwójce". Muzyczka jest bardzo mocno osadzona w swoim miejscu, na Podlasiu. Podczas konkursu Nowej "Tradycji" śpiewała pieśni tatarskie oraz pieśni w języku jidisz i - wygrała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nowa Tradycja" 2013. Nagroda za wierność muzyce swojego miejsca

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 07:17
- Wydaje mi się, że była jednomyślność i zgoda. Dla wszystkich członków jury to było jasne - mówił o werdykcie przewodniczący jury, muzyk Olo Walicki. Wygrali śpiewający pieśni tatarskie i pieśni w jidisz muzycy z Podlasia.
rozwiń zwiń