X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przed Podlaską Oktawą Kultur

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 15:05
O tej największej na Podlasiu imprezie folklorystycznej, prezentującej zróżnicowanie kultur regionu i folklor mniejszości zamieszkujących tę krainę w "Poranku Dwójki" opowie Andrzej Dyrdał - dyr. Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku.
Przed Podlaską Oktawą Kultur
Foto: materiały promocyjne

Tegoroczna Podlaska Oktawa Kultur odbędzie się w dniach 22-28 lipca. W jej trakcie będzie można posłuchać dorobku artystycznego zespołów z Polski i krajów związanych z zamieszkałymi w województwie podlaskim Białorusinami, Litwinami, Romami, Rosjanami, Tatarami, Ukraińcami i Żydami. O imprezie porozmawiamy po godz. 8.35.

Natomiast po godz.9 Maria Pomianowska w rozmowie z Anną Szwczuk przedstawi kolejne gwiazdy zbliżającego się festiwalu "Skrzyżowanie Kultur", a o godz. 9.30 odwiedzi nas w studiu Katarzyna Żukowska z Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie, aby przedstawić bogatą ofertę dla dzieci przygotowaną w okresie wakacyjnym przez to muzeum.

Poza tym w Poranku Dwójki: "Słowo na dzień", "Kalendarium", "Pięć minut nad Biblią", przegląd prasy,  wiadomości kulturalne oraz do wygrania nasza płyta folkowa - tym razem podwójny album - CD i DVD - Bester Quartet "Krakoff".

Program prowadzi Piotr Kędziorek,
20 lipca (sobota) godz. 6.00-10.00.

Zobacz więcej na temat: folk
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Jak my pomremy, któz to będzie ten świat ciesył po nas"

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2013 22:00
Jesienią 1998 roku Polskie Radio zawitało do Poronina, by zarejestrować grę kapeli braci Trebuniów-Tutków. Rozmawiało też z najwybitniejszym prymistą (na podhalańskim Władysławem Trebunią-Tutką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tak grała Kapela ze Wsi Warszawa!

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2013 10:00
W pierwszym koncercie 16. Festiwalu Folkowego Polskiego Radia "Nowa Tradycja" wystąpili między innymi ubiegłoroczni laureaci Folkowego Fonogramu Roku: Kapela ze Wsi Warszawa. Obejrzyj ich znakomity występ, zobacz, kto dziś zagra na "Nowej Tradycji"!
rozwiń zwiń