X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wycinka" Krystiana Lupy. Ostateczne obnażenie

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 10:49
W poniedziałkowym "Wybieram Dwójkę" znakomity reżyser opowie o swoim najnowszym spektaklu przygotowywanym w Teatrze Polskim we Wrocławiu, a opartym na powieści Thomasa Bernharda.
Fragm. plakatu spektaklu WYCINKA. Holzfllen na motywach Thomasa Bernharda, reż . Krystian Lupa. Teatr Polski we Wrocławiu, premiera: 23 października 2014
Fragm. plakatu spektaklu "WYCINKA. Holzfällen" na motywach Thomasa Bernharda, reż . Krystian Lupa. Teatr Polski we Wrocławiu, premiera: 23 października 2014Foto: mat. prasowe

"Wycinka Holzfällen" Thomasa Bernharda to opowieść o "artystycznej kolacji" dawnych przyjaciół tworzących niegdyś nieformalną grupę twórczą – spotkanie przeradza się w stypę po śmierci jednej z bohaterek. Zebrani nie tyle wspominają zmarłą, co pozwalają sobie na "wolność" wypowiedzenia skrywanych i nieświadomych lęków, pretensji, zranień i roszczeń. Niegdysiejsza bohema energię rebelii zamieniła na państwowe kontrakty, sowite honoraria, ordery i posady…
W "Wybieram Dwójkę" również: rozmowa z Andrzejem Doberem, odtwórcą tytułowej partii jednej z najwspanialszych oper Verdiego – "Rigoletta" – podczas obchodów jubileuszu 60-lecia Opery Krakowskiej. W audycji spotkamy się także z Mariuszem Szczygłem z którym rozmawiać będziemy m.in. o nowym wydawnictwie Instytutu Reportażu. Nowa oficyna nazywa się Dowody na Istnienie.
Zaprasza Katarzyna Nowak.
13 października (poniedziałek), godz. 16.00-18.00
mat. prasowe Teatru Polskiego we Wroclawiu/jp/mm

Zobacz więcej na temat: Krystian Lupa TEATR Wrocław
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tomasz Kot – aktor do ról specjalnych

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2014 12:00
- To nie jest łatwe wcielić się w osobę, która funkcjonuje w świadomości wszystkich Polaków - przyznaje Tomasz Kot, odtwórca roli prof. Zbigniewa Religi. - Pracowałem pod ogromną presją, zwłaszcza, że miałem w głowie komentarze internautów, którzy jednoznacznie stwierdzili, że do tej roli nie nadaję się.
rozwiń zwiń