X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Letnia Filharmonia Aukso. Z Soyką i nie tylko

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2016 21:00
– Moja wieloletnia przyjaźń i współpraca ze Stanisławem Soyką jest dla nas wszystkich wielkim szczęściem – mówił Marek Moś, dyrektor artystyczny Letniej Filharmonii Aukso.
Audio
  • Marek Moś o Letniej Filharmonii Aukso 2016 (Wybieram Dwójkę)
  • Z Tomaszem Lerskim o jego książce "Warszawa Antoniego Słonimskiego. Portret miasta w zwierciadle literatury" rozmawia Dorota Gacek (Wybieram Dwójkę)
  • Społecznym archiwum Warszawy - inicjatywa Stowarzyszenia Masław oraz "Tu było, tu stało" (Wybieram Dwójkę)
  • Z Piotrem Dumałą o jego filmie "Ederly" rozmawia Monika Zając (Wybieram Dwójkę)
  • Relacja Kamila Radomskiego ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie (Wybieram Dwójkę)
Orkiestra AUKSO na próbie w tyskiej Mediatece
Orkiestra AUKSO na próbie w tyskiej MediateceFoto: materiały promocyjne

Festiwal rozpocznie się na Suwalszczyźnie 31 lipca i potrwa do 5 sierpnia. W tym roku wśród gości orkiestry Aukso - oprócz Stanisława Soyki, który zaprezentuje utwory skomponowane do słów Williama Szekspira - znajdą się m.in. skrzypek Mariusz Patyra, klawesynista Marcin Świątkiewicz, kwartet Sonos i związana z Suwalszczyzną niezwykła rodzina Strumiłłów.

W programie wysłuchaliśmy także rozmowy z Tomaszem Lerskim, autorem książki "Warszawa Antoniego Słonimskiego. Portret miasta w zwierciadle literatury". To niezwykła podróż po stolicy widzianej oczami jednego ze Skamandrytów.

Ponadto rozmawialiśmy o ruszającym właśnie społecznym archiwum Warszawy - to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Masław oraz "Tu było, tu stało". Jej celem jest stworzenie archiwum wspomnień i fotografii Warszawy, szczególnie dotyczących budynków, które zostały wyburzone lub znacznie przekształcone. Zgromadzone materiały będą dostępne na specjalnie utworzonej stronie internetowej.

Rozmowa również z Piotrem Dumałą o jego nowym filmie "Ederly", który pokazany został na 16. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty.

Na koniec wysłuchaliśmy kolejnej relacji ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

***

Tytuł audycji: Wybieram Dwójkę

Prowadzi: Justyna Piernik

Data emisji: 27.07.2016

Godzina emisji: 16.00

mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

XVII Letnia Filharmonia AUKSO

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016 18:00
Stanisław Soyka, skrzypek Mariusz Patyra, klawesynista Marcin Świątkiewicz, kwartet SONOS z udziałem Grzegorza Skiby i Krzysztofa Nowakowskiego... Dwójka zaprasza na XVII Letnia Filharmonia AUKSO - Wigry/Pieniny 2016
rozwiń zwiń