X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wrażliwość w normie". Spotkanie z Konradem Imielą

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2018 09:48
Gościem "Wybieram Dwójkę" będzie Konrad Imiela, wrocławski aktor, kompozytor i reżyser teatralny.
Najnowsza płyta Konrada Imieli nosi tytuł Wrażliwość na olśnienie w normie (na zdj. aktor podczas koncertu promującego album, Wrocław 2016)
Najnowsza płyta Konrada Imieli nosi tytuł "Wrażliwość na olśnienie w normie" (na zdj. aktor podczas koncertu promującego album, Wrocław 2016)Foto: Łukasz Giza/Teatr Capitol/mat. prasowe

Konrad Imiela związany jest z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu (od 2006 roku pełni funkcję dyrektora naczelnego i artystycznego tej placówki). W latach 2006-2014 był również dyrektorem artystycznym Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Poza tym w audycji: wspomnimy zmarłego wczoraj wybitnego reżysera teatralnego Jacques'a Lassalle'a, porozmawiamy o kinie Hayao Miyazakiego w związku z przeglądem jego filmów w warszawskim kinie Świt, wybierzemy się do Galerii "Lufcik" na wystawę "Yucatan" Joanny Tumiłowicz (2-19.01) i przyjrzymy się "Kalendarzowi prasy 11 listopada 1917-11 listopada 1918", który opracowuje Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona.

***

Na "Wybieram Dwójkę" w środę (3.01) w godz. 16.00-19.00 zaprasza Jakub Kukla.

jp/mko

Zobacz więcej na temat: Wrocław piosenka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Proces" Kafki i bolesny świat Krystiana Lupy

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 19:00
Krystian Lupa w programie spektaklu stwierdził, że "Proces" przyszedł w odpowiedzi na rzeczywistość, ponieważ dzwoni ona nieustannie tymi samymi motywami. Na ile zatem jest to "Proces" Kafki, a na ile Lupy, tu w Polsce w 2017 roku?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dziady" 1967. Dejmek wsadza kij w mrowisko

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2017 21:00
– Podczas prób dało się wyczuć atmosferę uczestniczenia w czymś, co narasta i co może mieć jakieś konsekwencje – wspominał Damian Damięcki, odtwórca roli Jakuba w legendarnym spektaklu Kazimierza Dejmka.
rozwiń zwiń