X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Azja to zawrót głowy". Fotografia Dominika Skurzaka

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 14:08
- Będzie to pokazanie tego całego kalejdoskopu tradycji, które tak niesamowicie różnią się między krajami azjatyckimi - mówił Dominik Skurzak o swojej wystawie zdjęć z Indonezji, Tajlandii, Laosu, Kambodży i Indii w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie.
Audio
  • Rozmowa z Dominikiem Skurzakiem o jego wystawie fotografii reporterskiej "Potęga tradycji" w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie (Wybieram Dwójkę)
Papua
PapuaFoto: Dominik SKurzak/mat. prasowe/Muzeum Azji i Pacyfiku

monika rogozińska 1200.jpg
Monika Rogozińska: coraz bardziej doceniam piękno polskiej tożsamości

- Azji nie ma. Gdziekolwiek pojedziemy, zobaczymy zupełnie inną kulturowość - podkreślał gość Dwójki, opowiadając o różnorodnych tradycjach składających się na wielobrawną kulturę tego olbrzymiego kontynentu. - Największe zróżnicowanie, jakie zaobserwowałem, było w Indonezji. Z wyspy na wyspę lądujemy w innej rzeczywistości, z innymi rytuałami. Azja do zawrót głowy - mówił Dominik Skurzak.

Dlaczego "Potęga tradycji" Dominika Skurzaka (13.07.2018 - 2.09.2018) to najdłużej przygotowywana wystawa w jego życiu? Jakie tradycje będzie można odkryć na fotografiach w Muzeum Azji i Pacyfiku? I jak wyglądały okoliczności powstawania tych zdjęć: czy aparat i obecność fotoreportera nie zaburza intymności rytuału?

*** 

Prowadzi: Jakub Kukla

Gość: Dominik Skurzak (wychowany w Afryce podróżnik, dziennikarz i fotoreporter)

Data emisji: 12.07.2018

Godzina emisji: 16.30

Materiał został wyemitowany w audycji "Wybieram Dwójkę".

jp/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ewa Dzieduszycka. Polska hrabina w obronie indyjskich kobiet

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2015 17:00
- Była fantastyczną feministką. Wszędzie, gdzie była, zwracała uwagę na sytuację kobiet - podkreśliła wnuczka podróżniczki Ewy Dzieduszyckiej, która w 1911 roku wyruszyła do Indii.
rozwiń zwiń