X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzeum Józefa Piłsudskiego będzie na miarę XXI wieku

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 17:46
- Cały teren jest w tej chwili placem budowy i znajduje się w rękach generalnego wykonawcy, ktory odpowiada za zbudowanie nowego budynku, za wyremontowanie jednego z trzech zabytkowych budynków i za cały teren zielony - mówił w Dwójce Robert Supeł, dyrektor instytucji z siedzibą w Sulejówku.
Audio
  • Dyrektor Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku Robert Supeł o trwających pracach remontowo-budowlanych (Wybieram Dwójkę)
Uroczystość zawieszenia wiechy w Muzeum im. Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, 10 listopada 2018 r.
Uroczystość zawieszenia wiechy w Muzeum im. Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, 10 listopada 2018 r.Foto: Piotr Nowak/PAP

NIEPODLEGŁA 1200x660.jpg
Polska Niepodległa - serwis specjalny Polskiego Radia

Zakończył się właśnie drugi etap budowy nowoczesnego kompleksu muzealno-edukacyjnego. Inwestycja powstaje w otoczeniu słynnej willi Milusin w Sulejówku.

- Cały kompleks to w sumie cztery budynki i cztery hektary terenu. Jeden z budynków jest nowy, trwa jego budowa. Pozostałe trzy budynki są zabytkowe. Najbardziej znany z nich to dworek Milusin, ale jest też pierwszy budynek, który kupiła Aleksandra Piłsudska jeszcze zanim powstał dworek – tzw. Drewniak oraz willa Bzów - tłumaczył gość Dwojki.

W połowie przyszłego roku planowane jest zakończenie prac remontowo-budowlanych. Co już udało się zrobić i kiedy otwarta zostanie nowa wystawa stała w Muzeum Józefa Piłsudskiego? O tym w nagraniu audycji.

***

Rozmawiała: Justyna Piernik

Gość: Robert Supeł (dyrektor Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku)

Data emisji: 13.11.2018

Godzina emisji: 16.30

pg/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Niepodległość". Premiera unikatowego filmu

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2018 15:35
- Jest tu około 70 minut materiału nowego, dotychczas nieoglądanego - podkreślał producent Mirosław Bork, opowiadając o filmie dokumentalnym "Niepodległość", który 12 listopada będzie miał swoją uroczystą premierę.
rozwiń zwiń