X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nadzieja i siła ducha. Opowieść o walce Krzysztofa Globisza

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 18:05
- Połączył nas ks. Józef Tischner, gdy spotkaliśmy się na planie "Historii filozofii po góralsku". Krzysztof Globisz grał w nim Sokratesa. Potem powstał "Anioł w Krakowie", czyli film napisany specjalnie dla niego. "Prawdziwe życie aniołów" to obraz, który jest klamrą zamykającą życiowe doświadczenie – mówił w Dwójce reżyser Artur "Baron" Więcek.
Audio
  • Opowieść o walce Krzysztofa Globisza (Wybieram Dwójkę)
Krzysztof Globisz i Kinga Preis. Kadr z filmu Prawdziwe życie aniołów
Krzysztof Globisz i Kinga Preis. Kadr z filmu "Prawdziwe życie aniołów"Foto: print screen

Gość audycji opowiadał o pracy nad filmem będącym historią zmagań Krzysztofa Globisza z chorobą. - W "Prawdziwym życiu aniołów" mocno stąpamy po ziemi, bo film jest zapisem prawdziwej historii związanej z udarem mózgu, który kilka lat temu Krzysztof przechodził. Nie jest to jednak obraz o chorobie, ale o wychodzeniu z niej, o determinacji, jaka jest niezbędna, żeby wrócić do normalnego życia. To film o nadziei, potrzebie miłości i sile ducha, jaką czasami człowiek musi w sobie znaleźć – opowiadał Artur "Baron" Więcek.

Kiedy i dlaczego reżyser doszedł do przekonania, że musi zrobić film z Krzysztofem Globiszem nie tylko w roli aktora, ale bohatera? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***

Prowadzi: Bartosz Panek

Gość: Artur "Baron" Więcek (reżyser)

Data emisji: 25.04.2019

Godzina emisji: 16.30

Materiał został wyemitowany w audycji "Wybieram Dwójkę".

mko/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak