X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Święta w muzyce

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2012 16:55
O zakończonych właśnie muzycznych festiwalach oraz o teatralnych nowościach.
Audio
Chór Filharmonii Narodowej podczas koncertu XVI Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena (Italo Montemezzi, Miłość trzech królów), 2 kwietnia, Filharmonia Narodowa w Warszawie.
Chór Filharmonii Narodowej podczas koncertu XVI Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena (Italo Montemezzi, "Miłość trzech królów"), 2 kwietnia, Filharmonia Narodowa w Warszawie. Foto: beethoven.org.pl

Festiwal Beethovenowski i Misteria Paschalia: wielkanocny sezon muzyczny za nami. Wracamy jeszcze do niego, aby z dystansu przyjrzeć się temu, co znaczy w polskim życiu muzycznym. Jak na nie wpływa – i jak się zmienia. Oba wielkanocne festiwale recenzowali Agata Kwiecińska i Jacek Hawryluk.
Zapraszamy też dziś na premiery: "Orestei" w reżyserii Mai Kleczewskiej, z muzyką Agaty Zubel (z reżyserką rozmawiała Monika PIlch), i "Wszystkich świętych" Jarosława Jakubowskiego i Wojciecha Farugi (rozmawiała z nimi Ewa Dąbska).
"Wybieram Dwójkę" prowadził Adam Suprynowicz.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Wojna i pokój" na Festiwalu Beethovenowskim

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 12:02
W "Poranku Dwójki" Elżbieta Penderecka opowiadała o rozpoczynającym się właśnie w Warszawie wielkim święcie muzyki.
rozwiń zwiń