X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Z wizytą na Węgrzech

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2011 18:20
O Węgrzech głośno w związku z prezydencją w UE i ustawą medialną. Wzbudza to zrozumiałe zainteresowanie, ale chyba dość powierzchowne.
Audio

Co dzieje się na Węgrzech? Czy Węgry i ich kultura są dla reszty świata atrakcyjne? Jakie zainteresowanie tym krajem wykazują Polacy?

Spotkanie z prof. Bogdanem Góralczykiem, wykładowcą Centrum Europejskiego UW, dyplomatą, politologiem, znawcą Węgier, w których spędził 7 lat, poprowadzą w niedzielę Bartosz Panek i Kuba Borysiak.

 

6 marca (niedziela), godz. 16:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Węgry zamrożą kurs franka

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2011 18:42
Węgierski rząd zapowiada zamrożenie kursu franka szwajcarskiego - twierdzi radio publiczne powołując się na nieoficjalne informacje Ministerstwa Finansów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Węgry od mrocznej strony

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2011 14:19
Antologia współczesnej poezji węgierskiej jest zbiorem znakomitym i frapującym: dużo w tych wierszach ciemności, ale jest i szukanie "słonecznej strefy".
rozwiń zwiń