X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poranek Dwójki 6 sierpnia godz. 07:07

Poranek Dwójki 6 sierpnia godz. 07:07
O Audycji
Tytuł Poranek Dwójki 2019/08/06 07:00
Prowadzący Siwek Paweł
Opis

Komiksy Kampinos ‘44, Przemarsz przez piekło i książka Teren wobec powstania warszawskiego - te publikacje, ale też wystawy – „Dni Powstania – Warszawa 1944”, „Ukradzione dzieciństwo” oraz spacery edukacyjne po Powązkach Wojskowych i gry uliczne – „Poeci okupowanej Warszawy”, „Powstańcze poczty” - będą kanwą spotkania „IPN o powstaniu warszawskim: w nauce, w komiksie, na wystawie, w grze miejskiej”. 75. lat od wybuchu Powstania Warszawskiego pamięć o tym historycznym zrywie jest cały czas silna. Jednak wraz z upływem czasu trzeba też sięgać po nowe formy opowiadania o historii, należy szukać nowych sposobów na jej przybliżanie w miarę upływu czasu. W Poranku Dwójki opowiadaliśmy o tym, jak temat Powstania obecny jest dziś w kulturze, jak docierać do młodszych pokoleń. Naszym gościem był Marcin Łaszczyński z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN. Ponadto w programie: - “Nagła wyspa. Herbert 2019” wystawa w Lublinie łącząca szkice poety z jego wierszami - wystawa w Buckingham Palace: Queen Victoria’s Palace, czyli opowieść o tym, jak królowa przemieniła Buckingham Palace z prywatnego domu w królewską rezydencję. - kolekcja nowego Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Gdańsku - felieton językowy "Nowa Mowa"- tym razem Bartek Chaciński wziął na warsztat poprawki techniczne i kosmetyczne, jakim poddajemy nasze samochody. Zapraszam na Poranek Dwójki od godz. 7. do 10. - Paweł Siwek

Goście MArcin Łaszczyński
Playlista
Tagi
Playlista
  • - [j] NOWA MOWA