X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kwadrans bez muzyki - Gorzanowskiego pałacu drugie życie

16.09.2019
Konkurs! Codziennie, od poniedziałku do piątku, prezentujemy fonograficzne bestsellery, znakomite nowości, nagrania, które warto poznać. I które można wygrać. Codziennie do wygrania dwa egzemplarze przedstawianej płyty!
Płyta na Lato 16 września godz. 15:00
O Audycji

Kwadrans bez muzyki - Gorzanowskiego pałacu drugie życie

Powojenna rzeczywistość wydała na pałac w Gorzanowie wyrok śmierci. Przez kolejne dziesięciolecia jedna z najciekawszych budowli Dolnego Śląska popadała w ruinę i zapomnienie. Ponad sto komnat, unikatowe ścienne dekoracje, drewniane polichromie, a także teatr dworski i najstarszy świecki park barokowy z pawilonem w kształcie rotundy to tylko namiastka skarbu Ziemii Kłodzkiej. Założona przez Marka Haisiga Fundacja Pałac Gorzanów od kilku lat z uporem i mozołem przywraca pałacowi część dawnego blasku. W audycji zaprosiliśmy Słuchaczy do Gorzanowa, gdzie wśród odwiedzających spotkaliśmy między innymi Arno Herziga, historyka, emerytowanego profesora uniwersytetu w Hamburgu. Naszymi przewodnikami byli performerka, antropolożka Ewa Żurakowska i wspomniany już Marek Haisig.

Prowadzący: Kukla Jakub

Goście: Ewa Żurakowska, MAREK HAISIG

Data emisji: 16.09.2019

Playlista