X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kwadrans bez muzyki - Berlin - wystawa w Instytucie Polskim

19.09.2019
Konkurs! Codziennie, od poniedziałku do piątku, prezentujemy fonograficzne bestsellery, znakomite nowości, nagrania, które warto poznać. I które można wygrać. Codziennie do wygrania dwa egzemplarze przedstawianej płyty!
Płyta na Lato 19 września godz. 15:00
O Audycji

Kwadrans bez muzyki - Berlin - wystawa w Instytucie Polskim

W łapance na warszawskim Żoliborzu rotmistrz WItold Pilecki świadomie daje się złapać. Trafia do Auschwitz. Jest rok 1940 - wiadomości dotyczących obozu jest jeszcze niewiele, nie wszystkie są pewne. Pilecki chce dowiedzieć się, co faktycznie dzieje się w obozie i w fabryce śmierci stworzyć ruch oporu... Niezwykłą misję rotmistrza dokumentuje wystawa prezentowana od wtorku w nowo otwartym oddziale Instytutu Pileckiego w Berlinie, o której opowiadają historycy, świadkowie historii oraz członkowie rodziny bohaterskiego żołnierza.

Prowadzący: Kukla Jakub

Goście: wojciech Kozłowski, Magdalena Gawin, Monika Grochowska, Stanisław Zalewski

Data emisji: 19.09.2019

Playlista