Ścieżka dźwiękowa do 2020 roku

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 16:00
Rok 2020, mimo wielu trudności, braku festiwali itp. przyniósł sporo nowości. Wielu muzyków z braku możliwości koncertowania skupiło swoją uwagę na nagraniach. Kuba Borysiak przygotował więc specjalną składankę, na której znalazły się warte zapamiętania płyty AD 2020 z całego świata.
Audio
  • Ścieżka dźwiękowa do 2020 roku (Dwójka/Źródła)
Maseczki (choć niestety nie takie) stały się znakiem rozpoznawczym roku 2020.
Maseczki (choć niestety nie takie) stały się znakiem rozpoznawczym roku 2020.Foto: Shutterstock/DisobeyArt

To zarówno najnowsze produkcje uznanych gwiazd, jak i fascynujących debiutantów. Jak zwykle bardzo silnie reprezentowana jest Afryka, sporo też muzyki amerykańskiej i skandynawskiej. Nasz redaktor nie pominął także innych produkcji europejskich i azjatyckich.

Przedsmak dłuuugiej listy etno-przebojów przygotowanych przez Kubę Borysiaka mogliśmy usłyszeć w dzisiejszych "Źródłach". Po pełne doznania zapraszamy na nasz RCKL-owy kanał SpotifySłuchaj Świata 2020 to ponad sześć godzin muzyki z takich krajów jak: Benin, Turcja, Szwecja, Mali, Indie, Pakistan, Albania, Mongolia, USA, Finlandia, Wyspy Owcze, Bośnia i Hercegowina, Wielka Brytania, Sudan, Iran, Sahara Zachodnia, Gwinea, Węgry, Etiopia, Portugalia, Armenia, Gruzja, Palestyna, Grecja, Finlandia, Madagaskar, Reunion… i oczywiście Polska.

***

Tytuł audycji: Źródła

Prowadził: Kuba Borysiak

Data emisji: 4.01.2021

Godzina emisji: 15.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak