X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jurksztowicz śpiewa piosenki z filmów. Koncert dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2017 14:13
Zapraszamy na retransmisję koncertu, w programie którego znalazły się przeboje muzyki filmowej Krzesimira Dębskiego i Carly Simon.
Audio

Podczas koncertu, który odbył się 28 maja w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, zabrzmiały utwory Krzesimira Dębskiego z takich obrazów jak Stara baśń, W pustyni i w puszczy, Magiczne drzewo, Gwiezdny pirat, Na dobre i na złe, a także piosenki Carly Simon z filmów Kubuś i Hefalumpy, Prosiaczek i Przyjaciele, które wyśpiewała Anna Jurksztowicz. Piosenkarce towarzyszyła Polska Orkiestra Radiowa prowadzona przez Krzesimira Dębskiego. W programie znalazła się też muzyka z czasów komunistycznych, z wczesnej młodości Krzesimira Dębskiego, napisana w stylu country do dokumentalnego, krótkometrażowego filmu Polski koń sportowy.

***

Na audycję "Pora koncertowa" zapraszamy w czwartek (1.06) w godz. 14.00-16.00. Program poprowadzi Joanna Grotkowska.

bch/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak