X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyczne fajerwerki na Polu Marsowym. Transmisja

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 14:09
14 lipca w dniu narodowego święta Francji zapraszamy na koncert, w którego programie prawdziwe arcydzieła, a wśród wykonawców: Khatia Buniatishvili oraz Renaud Capuçon.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Nikonaft

Erik Satie 1200.jpg
Erik Satie przed Płytowym Trybunałem Dwójki

Program:

Hector Berlioz Marsz węgierski z Potępienia Fausta; Giuseppe Verdi Brindisi z La Traviaty; Wolfgang Amadeus Mozart Là ci darem la mano z Don Giovanniego; Aleksander Borodin Tańce połowieckie z Kniazia Igora ; Nicola Porpora Alto Giove; Claude Debussy Salut printemps; Charles Gounod Gloire immortelle de nos aïeux z Fausta; Giacomo Puccini Nessun dorma z opery Turandot; Siergiej Rachmaninov Cz. III Koncertu fortepianowego nr 2 c-moll op. 18; Camille Saint-Saëns Bachanalie z Samsona i Dalili; Richard Wagner Lied an den Abendstern z opery Tannhäuser; Camille Saint-Saëns Mon coeur s'ouvre à ta voix z Samsona i Dalili; John Williams temat z Listy Schindlera; George Frideric Handel Lascia ch'io pianga aria z opery Rinaldo; Jules Massenet Navarraise z Le Cid; Vincenzo Bellini Casta diva aria z Normy; Dmitrij Szostakowicz Waltz i Polka; Leonard Bernstein Mambo z West Side Story; Jacques Offenbach Barcarolle z Opowieści Hoffmanna; Claude-Joseph Rouget de Lisle La Marseillaise

Wyk. m.in. Philippe Jaroussky - kontratenor, Aïda Garifullina – sopran, Joyce diDonato – mezzosopran, Matthias Goerne – baryton, Sarah i Deborah Nemtanu – skrzypce, Renaud Capuçon – skrzypce, Khatia Buniatishvili – fortepian, Chœur de Radio France, Maîtrise de Radio France, Orchestre National de France, dyr. François-Xavier Roth

***

Na "Letni festiwal muzyczny" w sobotę (14.07) w godz. 21.00-23.30 zaprasza Adam Suprynowicz.

jp/bch

Zobacz więcej na temat: Francja koncert
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Korzystny werdykt dla polskiej orkiestry ws. "Concerti grossi"

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2018 19:00
To właśnie utwór Jerzego Fryderyka Haendela był przedmiotem obrad kolejnego "Płytowy Trybunału Dwójki". Spośród różnych wykonanań za najlepsze jury (Dorota Kozińska, Lilianna Stawarz i Piotr Kamiński) uznało tę zaproponowaną przez Arte dei Suonatori, orkiestrą barokową z Polski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najlepszy "Cyrulik sewilski" pochodzi z Neapolu

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2018 10:00
Sędziowie "Płytowego Trybunału Dwójki” tym razem oceniali wykonania słynnej opery Gioacchina Rossiniego.
rozwiń zwiń