X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Teatralny tandem. Państwo Bluszcz na Nowy Rok

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2016 15:11
Zapraszamy na noworoczne spotkanie z Anną Wieczur-Bluszcz i Przemysławem Bluszczem, z którymi rozmawiać będzie Jacek Wakar.
Przemysław Bluszcz i Anna Wieczur-Bluszcz
Przemysław Bluszcz i Anna Wieczur-BluszczFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Ona - niegdyś aktorka, dziś - ceniona reżyserka teatralna i filmowa (m.in. "Być jak Kazimierz Deyna"), która swą przystań znalazła w radiu (nagroda za reżyserię słuchowiska "Mizantrop" na Festiwalu "Dwa Teatry" w Sopocie), gdzie zrealizowała m.in. znane z naszej anteny słuchowiska - "Podróż na księżyc" (Grand Prix za reżyserię tego słuchowiska na XV Festiwalu Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" w Sopocie) i ostatnio "Hamlet".

On był swego czasu ikoną legnickiego Teatru Modrzejewskiej, grał tam tytułowe role w "Kordianie" Juliusza Słowackiego czy w "Otellu" Williama Szekspira, a także w legendarnym spektaklu legnickiego teatru - "Ballada o Zakaczawiu". Od kilku lat występuje na scenach warszawskich i jest uważany za jednego z najbardziej charakterystycznych aktorów polskiego kina.

***

Na audycję w niedzielę (1.01) w godz. 16.00-17.00 zaprasza Jacek Wakar.

mc/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Po konkursie. Ludzie muzyki w nowych słuchowiskach

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2016 18:00
W audycji "O wszystkim z kulturą" porozmawiamy o laureatach konkursu zorganizowanego przez Dwójkę i stowarzyszenie ZAiKS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po konkursie. Słuchowiska o "człowieku uwikłanym w dźwięki"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2016 19:00
– Laureaci konkursu dali mnóstwo odpowiedzi na pytanie, czym może być muzyka, a zarazem wznieśli te odpowiedzi na wyższy poziom – mówił reżyser Maciej Wojtyszko.
rozwiń zwiń