"Wieczór płytowy". Głosuj na albumy popowe i rockowe

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 08:00
W kolejnym plebiscycie wybierają Państwo albumy z gatunków pop i rock, które zabrzmią w "Wieczorze płytowym" 26 marca. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

W każdą niedzielę w "Wieczorze płytowym" słuchamy - razem z Państwem - najważniejszych płyt. Z namaszczeniem i pietyzmem - od początku do końca: strona A, strona B. A dopiero potem bonusy, konteksty, porównania, komentarze zaproszonych gości. Klasyka, jazz, rock, awangarda, elektronika.

A raz w miesiącu to Państwo wybierają, czego będziemy słuchać! Teraz kolej na "setkę" popowo-rockową - dwie płyty, które zbiorą najwięcej głosów słuchaczy, przedstawimy na naszej antenie.

Każdy uczestnik plebiscytu może zagłosować na 10 albumów z przedstawionej poniżej listy. Plebiscyt trwa od 6 do 25 marca do północy.

Odwiedź "Wieczór płytowy" na Facebooku >>>

***

Na "Wieczór płytowy" w niedzielę (26.03) w godz. 22.00-0.00 zapraszają Tomasz Szachowski, Przemysław Psikuta i Krzysztof Dziuba.

bchZobacz więcej na temat: nagrania Płyty plebiscyt

Czytaj także

Słuchamy kultowych płyt Horowitza i Coltrane'a

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2017 22:22
W drugiej odsłonie "Wieczoru płytowego" prezentowaliśmy stereofoniczne wersje albumów "The Sound of Horowitz ( 1963 r. Columbia Masterworks) oraz "Giant steps" (1959 r. Atlantic).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wieczór płytowy". Bach i Sokołow ulubieńcami słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2017 12:00
W "Wieczorze płytowym" przedstawiliśmy wyniki plebiscytu na najlepszą klasyczną płytę. Jego zwycięzcą jest krążek "Bach Goldberg Variations", stanowiący dwupłytowy zapis koncertu Grigorija Sokołowa, który odbył się w słynnym Konserwatorium Leningradzkim 27 lutego 1982 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wieczór płytowy". Gramy ulubiony jazz słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2017 11:00
Zakończył się drugi plebiscyt "Wieczoru płytowego". W audycji wysłuchaliśmy albumów, które zajęły dwie czołowe lokaty w głosowaniu słuchaczy.
rozwiń zwiń