X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyka na życzenie słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2019 12:32
W kolejnej audycji "Dwójka na życzenie" wysłuchaliśmy programu muzycznego, który ułożyli słuchacze Dwójki. Tym razem złożyły się nań: Wolfgang Amadeusz Mozart "Msza koronacyjna C-dur"; Ernest Chausson "Poeme de l'amour et de la mer" oraz Aaron Copland "Billy The Kid" – suita z baletu.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Wraz z nową ramówką "zresetowaliśmy" listę naszych tytułów-propozycji w sobotnim plebiscycie. Wracamy do zestawu najbardziej popularnych dzieł muzyki poważnej, ponieważ chcemy dać szansę zagłosowania na ulubione utwory także tym, który dopiero dołączają do grona naszych stałych Słuchaczy. Sobie chcemy z kolei dać możliwość sięgnięcia po najświeższe nagrania, które warte są przedstawienia na antenie.

Regulamin naszej zabawy nie zmienił się. Nowością jest jednak postać "Jokera". To nazwisko kompozytora lub wykonawcy, na którego można głosować ze wskazaniem konkretnego utworu lub wybranej interpretacji. Aby oddać głos na tę postać po słowie "życzenie" w treści SMS-a prosimy wpisać literę "j" i treść swojego uzasadnienia. Na przykład gdyby "Jokerem" był Konstanty Andrzej Kulka: "ZYCZENIE.J Koncert Karłowicza w jego wykonaniu nie ma sobie równych."

Jak zwykle liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. I jak zawsze: czekają nagrody - pytowe nowości od Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 16.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y można wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu w programie "Dwójka na życzenie"

Lista 50 utworów, na które można było głosować do 17 maja >>>

A oto płyty, które można było wygrać w tym tygodniu:

zdj. il. 
zdj. il. 
zdj. il. 
***
Tytuł audycji: Dwójka na życzenie 
Prowadzi: Andrzej Sułek
Data emisji: 18.05.2019
Godzina emisji: 10.00

Zobacz więcej na temat: Płyty Andrzej Sułek
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Sen nocy letniej" i inne przyjemności

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 12:30
Zgodnie z życzeniem słuchaczy program audycji wypełniły następujące utwory: Johannes Brahms I Koncert fortepianowy d-moll, Franciszek Schubert "Piękna młynarka", Jacques Offenbach "Opowieści Hoffmanna", Feliks Mendelssohn "Sen nocy letniej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od Chopina do Schuberta. Gramy na Wasze życzenie

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 13:00
Za nami kolejna odsłona audycji, w której to słuchacze głosują na swoje ulubione kompozycje. Tym razem wybór padł na Oratorium "Izrael w Egipcie" Haendela, Kwartet smyczkowy d-moll "Śmierć i dziewczyna Schuberta, "Sonatę h-moll" Chopina oraz muzykę filmową Michela Legranda.
rozwiń zwiń