Dwójka zagrała na życzenie słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2019 15:31
W "Dwójce na życzenie" to słuchacze układają muzyczny program. W najbliższej audycji wysłuchamy Waszej najnowszej playlisty. Tym razem będą to: Giuseppe Verdi - Traviata (wybrane arie i sceny), Feliks Mendelssohn - Koncert skrzypcowy e-moll op. 64 oraz Sergiusz Prokofiew I Symfonia "Klasyczna" op. 25.
Audio
  • Giuseppe Verdi - Traviata (wybrane arie i sceny), Feliks Mendelssohn - Koncert skrzypcowy e-moll i Sergiusz Prokofiew - I Symfonia "Klasyczna" (Dwójka na życzenie)
Nawet co piąte dziecko w Polsce ma problem ze słuchem
Nawet co piąte dziecko w Polsce ma problem ze słuchemFoto: pixabay/domena publiczna

Co tydzień przedstawiamy Państwu zestaw najbardziej popularnych dzieł muzyki poważnej, ponieważ chcemy dać szansę zagłosowania na ulubione utwory także tym, który dopiero dołączają do grona naszych stałych Słuchaczy. Sobie chcemy z kolei dać możliwość sięgnięcia po najświeższe nagrania, które warte są przedstawienia na antenie.

Regulamin naszej zabawy nie zmienił się. Nowością jest jednak postać "Jokera". To nazwisko kompozytora lub wykonawcy, na którego można głosować ze wskazaniem konkretnego utworu lub wybranej interpretacji. Aby oddać głos na tę postać po słowie "życzenie" w treści SMS-a prosimy wpisać literę "j" i treść swojego uzasadnienia. Na przykład gdyby "Jokerem" był Konstanty Andrzej Kulka: "ZYCZENIE.J Koncert Karłowicza w jego wykonaniu nie ma sobie równych."

Jak zwykle liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. I jak zawsze: czekają nagrody - pytowe nowości od Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 16.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y można wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu w programie "Dwójka na życzenie"

Lista 50 utworów, na które można było głosować do 6 września >>>

A oto płyty, które można było wygrać w tym tygodniu:

x 

x 

x 


***
Tytuł audycji: Dwójka na życzenie 

Prowadził: Maciej Łukasz Gołębiowski

Data emisji: 7.09.2019

Godzina emisji: 10.30

Zobacz więcej na temat: MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak