X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dwójka na miejscu - Znaki Niepodległej. Ostatnie lato '39: Warszawa

17.08.2019
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/Unsplash/dom. publiczna
O Audycji

Dwójka na miejscu - Znaki Niepodległej. Ostatnie lato '39: Warszawa

Dziennikarze radiowej Dwójki w najbliższa sobotę (17.08.19) zawitają na Bulwar Karskiego w Warszawie. W plenerowej audycji Dwójka na miejscu - Znaki Niepodległej pod hasłem "Ostatnie lato '39" rozmawiać będziemy o historii miejsca, o skarbach ukrytych w Wiśle, o Warszawie oczami międzywojennych reżyserów, o muzyce, modzie i kuchni dwudziestolecia międzywojennego. Naszymi gośćmi będą między innymi muzyk, kompozytor i wokalista - Jan Młynarski, filmograf - Michał Pieńkowski, Varsavianista i przewodnik miejski - Adrian Sobieszczański, historyczka i publicystka Aleksandra Zaprutko-Janicka, Tomasz Lerski - varsavianista, historyk kultury i historyk mody - Anna Straszewska. Audycję z plenerowego studia Dwójki na Bulwarze Jana Karskiego w Warszawie poprzedzą występy artystyczne i wiele atrakcji m.in. warsztaty wyplatania wianków, które poprowadzi mistrzyni florystyki - Joanna Lewandowska, pokaz i nauka tańca Lindy hop czy prezentacja juniorów Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Całość w samo południe rozpocznie Szkoła Bębnów Brazylijskich Ritmo Bloco. Zapraszamy na Bulwar Karskiego w Warszawie w sobotę 17.08.19 od godziny 12.00 .

Prowadzący: Hawryluk Jacek, Kwiatkowska PR2 Beata

Goście: Adrian Sobieszczański, Jarosław Kaczorowski, Anna Straszewska, Jan Młynarski, Tomasz Lerski, Piotr Witek, Michał Pieńkowski, Eliza Kątska

Data emisji: 17.08.2019

Playlista