X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato z radiem - Dwójka na miejscu - Znaki Niepodległej. Ostatnie lato'39: Kraków

31.08.2019
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/Unsplash/dom. publiczna
O Audycji

Lato z radiem - Dwójka na miejscu - Znaki Niepodległej. Ostatnie lato'39: Kraków

To Wielki finał "Lato z Radiem Festiwal" 2019. Dziennikarze radiowej Dwójki zapraszają na Plac Szczepański w Krakowie. W plenerowej audycji gościć będziemy m.in. pisarza Łukasza Orbitowskiego, twórcę Festiwalu Kultury Żydowskiej - Janusza Makucha, Grzegorza Jeżowskiego, kuratora własnie otwieranej wystawy w Fabryce Oskara Schindlera - "Bitwa, której nie było. W 80.rocznicę wybuchu II wojny światowej". Zastanowimy się kim jest krakauerolog, jak wyglądała kuchnia w dwudziestoleciu międzywojennymi i o czym pisały gazety krakowskie w przeddzień wojny. Audycję z plenerowego studia Dwójki na Placu Szczepańskim w Krakowie poprzedzą występy artystyczne i wiele atrakcji m.in. warsztaty sztuki origami zorganizowane przez Muzeum Manggha , pokaz i nauka tańca przygotowana przez reprezentantów Miedzyszkolnego Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca "Krakowiak" . Całość w samo południe rozpocznie znakomity zespół - Legend of Kazimierz. Zapraszamy na Plac Szczepański w Krakowie od godziny 12.00 .

Prowadzący:

Goście: Piotr Metz, Aleksandra Zaprutko Janicka, Janusz Makuch, Łukasz Orbitowski, Konrad Myślik, Grzegorz Jeżowski, Magdalena Zbylut

Data emisji: 31.08.2019

Playlista