X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

FINA na ucho. Artur Majewski i Patryk Zakrocki

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2018 15:51
Dwójka zaprasza 8 listopada o 20.00 do Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego w Warszawie na koncert promujący album "Czas panowania traw". Usłyszymy muzykę organiczną, przestrzenną i co chwila uciekającą w nieskrępowaną improwizację.
Artur Majewski i Patryk Zakrocki
Artur Majewski i Patryk ZakrockiFoto: Renata Kamola

"Miliony lat temu Ziemię pokrywały głównie trawy i wszystko było w porządku" – taką myślą Artur Majewski i Patryk Zakrocki puentują notkę towarzyszącą ich wspólnej płycie. Ta konkluzja znajduje odzwierciedlenie w ich muzyce: organicznej, pozostawiającej dużo przestrzeni, unikającej zwartej formy. Obaj artyści mają bogate doświadczenie na polu muzyki improwizowanej. Artur Majewski jest jednym z najbardziej kreatywnych i "elokwentnych" polskich trębaczy. Zaczynał w kultowej wrocławskiej grupie Robotobibok, po rozpadzie której występował w duecie Mikrokolektyw. Patryk Zakrocki jest zaś altowiolinistą, członkiem zespołów Spontaneous Chamber Music (z gitarzystą Marcinem Olakiem) oraz SzaZa (z klarnecistą Pawłem Szamburskim). Koncert promować będzie świetnie przyjętą przez krytykę płytę duetu Czas panowania traw.

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będą wydawane od godziny 19.30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Liczba wejściówek jest ograniczona.


Artur Majewski i Patryk Zakrocki Artur Majewski i Patryk Zakrocki     Fot. Renata Kamola
mat. prasowe organizatora/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak