X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Finisaż wystawy "Paderewski Chopinowi"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2018 14:30
Dwójka zaprasza na oprowadzanie po wystawie "Paderewski Chopinowi" zwieńczone recitalem fortepianowym Michała Szymanowskiego.
Plakat promujący wystawę
Plakat promujący wystawęFoto: mat. promocyjne

Ignacy Jan Paderewski – pianista, kompozytor i polityk, bez którego nie sposób myśleć o polskiej niepodległości. Jakie są jego zasługi dla Chopina? Na to pytanie odpowiada ekspozycja pamiątek należących do zbiorów Muzeum Fryderyka Chopina i Biblioteki Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina. Wystawa stanowi wyjątkową możliwość przyjrzenia się Paderewskiemu jako wykonawcy, redaktorowi i popularyzatorowi spuścizny Chopina, którym inspirował się przez całe życie.

Finisaż uświetni koncert polskiego pianisty młodego pokolenia, laureata  wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych, uczestnika m.in. XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

W programie recitalu:
F. Chopin: Mazurki op. 6, Polonez As-dur op. 53
I. J. Paderewski: Mazurek A-dur op. 9 nr 3, Polonez H-dur op. 9 nr 6, Menuet G-dur op. 14 nr 1, Legenda As-dur op. 16 nr 1, Melodia Ges-dur op. 16 nr 2, Wariacje A-dur op. 16 nr 3

8.01.2019, godz. 18.00
Sala wystaw czasowych oraz sala koncertowa Muzeum Fryderyka Chopina

Obowiązuje rezerwacja miejsc: www.bilety.nifc.pl

mat. prasowe/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak