X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zespół Polonka w Finie na ucho

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 13:35
Polonka, czyli trio Jan Młynarski, Piotr Zabrodzki, Michał Górczyński, udowadnia, że muzyce z geograficznie odległych stron świata jest niekiedy do siebie zaskakująco blisko.  
Zespół Polonka
Zespół PolonkaFoto: mat. prom.

Polonka to nowe wcielenie grupy Pole, która zadebiutowała w 2014 roku albumem Radom. Choć zmieniła się nazwa, skład pozostał ten sam. Na pozytywie organowym i klawikordzie gra Piotr Zabrodzki, klarnet kontrabasowy obsługuje Michał Górczyński, a perkusja i instrumenty perkusyjne to domena Jana Emila Młynarskiego. Wyposażone w dość nietypowe instrumentarium trio tworzy muzykę, zderzając ze sobą inspiracje ludową muzyką z różnych stron świata przefiltrowaną przez improwizację i nieszablonowe, rwane rytmy. Nawiązując do tytułów utworów z wydanego w ubiegłym roku "Poemacie konfesyjnym", można powiedzieć, że muzyka Polonki to "Wir" i "Pogadanka", a także niekończąca się burza mózgów na rozstaju dróg.

Skład zespołu:
Michał Górczyński – klarnet kontrabasowy
Jan Emil Młynarski – perkusja, instrumenty perkusyjne
Piotr Zabrodzki – klawikord, pozytyw organowy

Wstęp
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 19:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Kiedy i gdzie?
FINA Wałbrzyska 3/5, Warszawa 
Czwartek, 21 marca, g. 20:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak