X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spotkanie z Beatą Klatką i Piotrem Beczałą w Saloniku Moniuszkowskim z cyklu "Osobiście o Moniuszce"

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2019 17:38
W piątek 10 maja o godz. 18.00 w Saloniku Moniuszkowskim w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbędzie się spotkanie z Beatą Klatką, dyrektorem Konkursu Moniuszkowskiego, oraz Piotrem Beczałą, śpiewakiem, który zasiada w jury tegorocznej edycji konkursu. Rozmowę poprowadzi dziennikarka radiowa Agata Kwiecińska. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Beata Klatka i Piotr Beczała
Beata Klatka i Piotr Beczała Foto: mat. prom. (fot. Piotra Beczały: Jean-Baptiste Millot)

Dziesiąty, jubileuszowy Konkurs Moniuszkowski jest okazją do podsumowań i próby szerszego spojrzenia na rolę konkursów wokalnych w dzisiejszych czasach. Czemu służą, czy można w nich nie startować i rozpocząć z sukcesem międzynarodową karierę? Jak wygląda konkursowa demografia i geografia - czyli skąd w przeważającej części pochodzą ci, którzy zgłosili się do udziału w dziesiątej edycji, i w jakim są wieku?

Te pytania zadamy dyrektor Konkursu Beacie Klatce, a także Piotrowi Beczale - wybitnemu śpiewakowi, któremu - mimo rozlicznych operowych angaży - udało się wygospodarować czas, by wziąć udział w pracach jury.

Porozmawiamy oczywiście także o Moniuszce - jak zmieniają się interpretacje jego utworów, czym uczestnicy konkursu zaskakują, śpiewając jego kompozycje.

Wybiegniemy też myślą w przyszłość, by opowiedzieć o przygotowaniach do wystawienia "Halki" w Theater an der Wien w Wiedniu z Piotrem Beczałą w roli Jontka, który był także inicjatorem całego przedsięwzięcia.

 Zapraszamy do Saloniku Moniuszkowskiego (lewe skrzydło Teatru Wielkiego, hol kas przedsprzedaży) w piątek 10 maja o 18.00. 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak