X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert Dyplomantów

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 11:36
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na wydarzenie, który odbędzie się w niedzielę, 19 maja br. o godz. 18.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Pomorskiej.
Plakat koncertu
Plakat koncertuFoto: materiały prom.

Podczas Koncert Dyplomantów zaprezentują się najlepsi dyplomanci bydgoskiej AM:

- Anna Federowicz: aria Elwiry z II aktu opery Purytanie V. Belliniego

Wokalistka nagrała piosenki do kilku filmów fabularnych. Jest jedną z bohaterek filmu „Tournée” zrealizowanego dla TVP 2, w którym wystąpiła m.in. ze Zbigniewem Wodeckim. W duecie Federowicz Stroynowski wydała płytę z piosenkami z repertuaru Anny German oraz wykonała szereg koncertów w wielu salach koncertowych. Wystąpiła w  spektaklu operowym „La Traviata” G. Verdiego (Annina) oraz jako Adina w operze „Napój miłosny” G. Donizettiego. Występuje na wielu scenach koncertowych w kraju, w Niemczech, Norwegii oraz Rosji.

- Michał Nowak: I Koncert skrzypcowy fis-moll op. 14 H. Wieniawskiego

Laureat I nagród podczas VII Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego w Pram (Austria, 2013), Międzynarodowego Konkursu Citta di Barletta we Włoszech (2011), VIII Gdyńskiego Konkursu Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej (wraz z kwintetem smyczkowym, 2006) oraz Grand Prix na Festival Filadelfia: The Musical City of Europe Featuring the Paolo Serrao Award Competitions (Włochy, 2013) i Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych (wraz z kwintetem fortepianowym, 2006). Stypendysta Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Fundacji Musica-Viva oraz Towarzystwa Mozartowskiego.

- Wiktoria Szynaka: I Koncert fortepianowy Des-dur op. 10 S. Prokofiewa

Jako solistka i kameralistka laureatka wielu konkursów pianistycznych, m.in.: XVI Międzynarodowego Konkursu „Muzyka Bez Granic” (Druskienniki, Litwa), IX Międzynarodowego Konkursu Muzycznego „Citta di Filadelfia” (Filadelfia, Włochy). Wielokrotna stypendystka Rektora Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Wiktoria równocześnie kształci się na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika resocjalizacyjna, rozwijając swe zainteresowania psychologiczne.

Podczas koncertu solistom towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna AM w Bydgoszczy pod batutą Michała Dworzyńskiego.

Bilety w cenie 15 zł (ulgowe – 10 zł) można nabywać w Dziale Artystycznym Akademii Muzycznej (ul. Słowackiego 7, tel. 52 321 16 67) oraz godzinę przed koncertem w Filharmonii Pomorskiej.

***

materiały prom.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak