X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

12. Festiwal Kalejdoskop Kultur we Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 19:36
Po raz kolejny świętować będziemy piękno różnorodności wielokulturowego Wrocławia. Zapraszamy na dwa dni dwunastego festiwalu Kalejdoskop Kultur!
Plakat festiwalu
Plakat festiwaluFoto: materiały prom.

Festiwal Kalejdoskop Kultur od 12 lat przybliża mieszkańcom Wrocławia dorobek artystów reprezentujących mniejszości narodowe i etniczne zamieszkujące Wrocław i Dolny Śląsk. Podczas festiwalu celebrujemy piękno różnorodności i przybliżamy wrocławianom tradycje wielokulturowego regionu.

Festiwal odbędzie się w dniach 21-22.06.2019 w Starym Klasztorze oraz w Parku Staromiejskim. Do Wrocławia zjadą się muzycy i tancerze z Białorusi, Grecji, Niemiec, Ukrainy  oraz polscy muzycy sięgający po muzykę bałkańską i pieśni Polesia. W zachwyt wprowadzi nas zespół pieśni i tańca Greków Pontyjskich, którzy oddadzą hołd wielowiekowej tradycji. Do tańca porwie nas poznański skład Tsigunz, który pozazdrościł energii kapelom cygańskim i niejednokrotnie występował z Kayah w repertuarze Gorana Bregovića. Festiwal zakończymy spotkaniem z wybitnym trio instrumentalnym z Mińska - Port Mone. Jak co roku występy artystyczne rozpocznie parada artystów reprezentujących mniejszości etniczne i narodowe regionu, do udziału w której będą zaproszeni wszyscy uczestnicy festiwalu.

Drugiego dnia festiwalu, oprócz koncertów i występów tanecznych, odbędą się również występy dziecięcych folkowych zespołów muzycznych i tanecznych oraz występ dzieci z projektu Brave Kids. Uczestnicy festiwalu będą mogli również skorzystać z bogatej oferty warsztatów skupionych wokół doświadczania kultur wieloetnicznego Wrocławia. Wydarzeniom towarzyszyć będą targi wystawców (małe gastronomie serwujące pyszne jedzenie z różnych kultur; rękodzielników, rzemieślników i artystów, którzy kultywują swoje tradycje; wydawców proponujących książki o tematyce szeroko pojętej wielokulturowości).

Wydarzenie odbywa się w ramach Święta Wrocławia.

 

Program:

21 czerwca 2019 r ​/ 20.00 / Stary Klasztor / Dana Vynnytska i Śpiewacza Banda z Wrocławia z Zespołem

22 czerwca 2019 13:00 / Rynek / Wielka Parada z udziałem: Tsigunz Fanfara Avantura, Brave Kids, Grecy Pontyjscy -  Zwodoxos pigi , Lubańskie muzycy 14:00 / Park Staromiejski / targi wystawców i warsztaty, Dzień Jogi

15:00 / Park Staromiejski / występy folkowych zespołów dziecięcych, Brave Kids

16:00 / Park Staromiejski / koncerty i występy taneczne: Lubańskie muzycy (BLR), Duet ze wsi Wul’ka (BLR), Gatunki Zagrożone (UKR), Go Arm: Bracia Sayegh  (PL), Grecy Pontyjscy / Zwodoxos pigi (GR),  Serbołużycki Zespół Narodowy (DE), Ulyanica (PL), Port Mone (BLR)

22:00/ Mleczarnia/ Tsigunz Fanfara Avantura (PL)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak