X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Przedbora "Guitar evol.3ution"

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2019 16:39
GUITAR EVOL.3UTION + orchestra to trzeci album z kolekcji Piotra Przedbory w wytwórni płytowej DUX. To także płyta, która ma szansę przenieść gitarę klasyczną na nowy, wyższy poziom.
Okładka płyty
Okładka płytyFoto: mat. promocyjne

Piotr Przedbora to jeden z najciekawszych i najbardziej charyzmatycznych gitarzystów młodego pokolenia w Polsce. Jego interpretacje poruszają publiczność, a albumy budzą uznanie krytyków. GUITAR EVOL.3UTION + orchestra to trzy znakomite koncerty twórców, których bliżej przedstawiać nie trzeba: Krzysztof Penderecki, Krzysztof Meyer i Mikołaj Górecki. Wspaniała Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa, prowadzona przez wybitnych dyrygentów: Krzysztofa Pendereckiego, Macieja Tworka i Dawida Runtza. A przede wszystkim, przełomowe i pionierskie wydawnictwo dla całego muzycznego świata gitary klasycznej oraz pewnego rodzaju fenomen na polskim i zagranicznym rynku fonograficznym. Album GUITAR EVOL.3UTION + orchestra, którego światowa premiera zaplanowana jest na 28 czerwca to obowiązkowa pozycja, która powinna znaleźć się w kolekcji każdego współczesnego melomana. Płyta dostępna w salonach empik, dobrych sklepach muzycznych i na www.dux.pl.

mat. prasowe

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak