X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

XII Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe. Festiwal Terra Artis

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2019 16:16
Dwunasta odsłona Festiwalu Terra Artis w Lanckoronie rozpocznie się 14 lipca i potrwa do 21 lipca.
Plakat festiwalowy
Plakat festiwalowyFoto: Materiały promocyjne

Rezygnacja z konkursowej atmosfery rywalizacji i współzawodnictwa na rzecz otwartości i pełnej akceptacji uczestników bez względu na wiek i posiadane umiejętności, interdyscyplinarność zajęć oraz atmosfera miejsca i łączące różne style muzyczne koncert to cechy wyróżniające Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie i towarzyszący im Festiwal Terra Artis.

Zajęcia z gry na gitarze poprowadzą Paweł Kwaśny, Michał Nagy, Marek Nosal, Michał Pindakiewicz, Tatiana Stachak, Petr Saidl, Marcin Siatkowski i Martin Wesely. Orkiestrą gitarową zadyryguje Martin Schwarz, członek kwartetu Guitar4mation i profesor Uniwersytetu Muzycznego im. A. Brucknera w Linzu.

W tegorocznym programie ważne miejsce zajmie sztuka współczesna; partnerem naszego festiwalu będzie po raz pierwszy Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie. Agnieszka Grela-Fedkowicz poprowadzi warsztaty harfowe, których tematyka będzie skupiona wokół wykonywania muzyki współczesnej na harfie; warsztatami muzyki elektroakustycznej pokieruje kompozytor i gitarzysta Wojciech Błażejczyk, związany z Uniwersytetem Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie. Krzysztof Cyran zajmie się aranżacją na zespoły gitarowe muzyki w różnych gatunkach w ramach warsztatów metodycznych dla nauczycieli szkół muzycznych i osób zainteresowanych tematyką.

Program Warsztatów uzupełnią koncerty i inne wydarzenia.

XII Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe | Festiwal Terra Artis w Lanckoronie

14-21 lipca 2019, Lanckorona

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny

materiały prasowe

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lipiec z gitarą w Lanckoronie

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2019 11:29
W audycji będziemy rozmawiać o 12. odsłonie Festiwalu Terra Artis w Lanckoronie oraz towarzyszącym jej lekcjom gry na instrumentach.
rozwiń zwiń