X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert symfoniczny w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 19:36
Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na Koncert Symfoniczny, który odbędzie się w niedzielę, 1 grudnia br. o godz. 18.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Pomorskiej przy ul. A. Szwalbego 6. Koncert będzie jednym z ostatnich wydarzeń organizowanych w ramach obchodów Jubileuszu 40-lecia autonomii Uczelni.
Audio

Na początku usłyszymy Koncert wiolonczelowy W. Lutosławskiego w interpretacji Andrzeja Bauera. Soliście towarzyszyć będzie Orkiestra Symfoniczna AM w Bydgoszczy. Andrzej Bauer prowadzi klasę wiolonczeli w bydgoskiej Akademii Muzycznej. Ten uznany wiolonczelista jest laureatem konkursów muzycznych: im. Dezyderiusza Danczowskiego w Poznaniu (I nagroda, 1983), „Praska Wiosna” (III nagroda, 1989), międzynarodowego konkursu radiofonii niemieckich w Monachium (I nagroda, 1992). Brał udział w międzynarodowych festiwalach muzycznych, m.in. w Warszawie (Warszawska Jesień 1991, 1997), San Juan (Puerto Rico), Paryżu, Louisville (Stany Zjednoczone). Koncertował w Holandii, Francji, Niemczech, Japonii i Stanach Zjednoczonych.

Po przerwie zabrzmi Msza Koronacyjna C-dur KV 317 W.A. Mozarta. Dorota Nowak (sopran), Aneta Nurcek (alt), Nazarii Kachala (tenor) i Sebastian Rutkowski (bas) – studenci bydgoskiej AM, wykonają partie solowe. Zaprezentują się również Chór Akademicki AM w Bydgoszczy przygotowany przez Renatę Szerafin-Wójtowicz i Grażynę Wolter-Kaźmierczak oraz Orkiestra Symfoniczna AM w Bydgoszczy.

Całość poprowadzi maestro Michał Dworzyński.

mat. pras.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak