X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dwójka na miejscu. Spotkanie w Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2018 15:00
Dziś czekamy na słuchaczy, zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów, na Rynku Włókniarek Łódzkich w Manufakturze od godziny 12.00.
Audio
  • Monika Zając i Kuba Kukla zapraszają na audycję "Dwójka na miejscu" w Łodzi (Poranek Dwójki)
Kuba Kukla podczas spotkania ze słuchaczami Dwójki w Łodzi
Kuba Kukla podczas spotkania ze słuchaczami Dwójki w ŁodziFoto: PR

kapela_przadki1200.jpg
Walczący o wolność, mieszczański, alternatywny. Twarze Poznania

Program 2 Polskiego Radia kontynuuje trasę "Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej", która nawiązuje do 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Tym razem zapraszamy na spotkanie w Łodzi, mieście, które dla jednych było ziemią obiecaną, nęcącą perspektywą bogactwa, dla innych – wymarzoną przepustką do świata wielkiego kina. Bywało, że odgrywała rolę polskiej stolicy mody, ale zarzuca się jej, że żyje w cieniu Warszawy.

Podczas plenerowego spotkania wystąpi dla Państwa zespół Yankel Band. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz warsztatów organizowanych przez Muzeum Sztuki i Muzeum Włókiennictwa. Z naszymi gośćmi porozmawiamy między innymi o historii "ziemi obiecanej", modzie, łódzkiej literaturze, sztuce i muzycznym brzmieniu miasta.

***

Na audycję "Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej" w Łodzi i na antenie Programu 2 Polskiego Radia w godz. 15.00 - 17.00 zapraszają Monika Zając i Jakub Kukla.

Dwójka na miejscu
Zobacz więcej na temat: Dwójka Łódź
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kraków. "Tu się po prostu przyjemnie żyje"

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2018 16:43
- Oczywiście jest i mnóstwo wad, ale to czyni to miasto tak ukochanym. Nie jest tu idealnie - mówiła w krakowskiej odsłonie audycji "Dwójka na miejscu - Znaki Niepodległej" pisarka Gaja Grzegorzewska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dwójka na miejscu. Kalisz - fortepianowe miasto-imperium

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2018 17:10
- Ta historia zaczęła się w 1781 roku. Był to wyrób, który nazywał się fortepianem. A pianina to jest dopiero koniec XIX wieku - mówił w Dwójce Jan Kibler, wieloletni pracownik fabryki Calisia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przemyśl. "Stanął jak Rzym na siedmiu wzgórzach"

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2018 17:00
- Wielu historyków twierdzi, że Przemyśl mógł być założony już w VII wieku przez księcia Przemysława i stąd wzięła się nazwa miasta. Dziś trudno jednak doszukać się siedmiu wzgórz, na których go zbudowano – mówił w Dwójce Karol Kicman z Muzeum Narodowego w Przemyślu.
rozwiń zwiń