Dwójka spełnia muzyczne marzenia

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 11:00
W audycji "Muzyka na życzenie" to Państwo układali muzyczny program naszej audycji. Czego słuchaliśmy w sobotnie przedpołudnie?
Audio
  • Dwójka spełnia muzyczne marzenia (Muzyka na życzenie/Dwójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Dean Drobot

W "Muzyce na życzenie" co tydzień wyłącznie w Państwa ręce oddajemy repertuar dwóch sobotnich przedpołudniowych godzin. Czy posłuchamy wtedy wspólnie ulubionych klasycznych utworów, z którymi wiążą się jakieś wspomnienia i historie, czy też może kompozycji, których chcieliby Państwo posłuchać po raz pierwszy, bo dotąd nie było okazji? Czy będą to najsłynniejsze symfonie, romantyczne kwartety, operowe arie, koncerty na ukochany instrument, a może fragmenty musicali lub jazzowe standardy - decyzja należy wyłącznie do Państwa. Naszym zadaniem będzie wyszukanie w radiowym archiwum lub wśród fonograficznych nowości najlepszych i najciekawszych wykonań.

Aby zagłosować, wystarczy wysłać do nas SMS w treści wpisując tytuł utworu, którego chcą Państwo posłuchać oraz krótkie, osobiste uzasadnienie. Całość należy poprzedzić słowem "ŻYCZENIE". Liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. Na 3 autorów wybranych przez nas, najbardziej interesujących zgłoszeń co tydzień czekają nagrody - płytowe nowości z katalogu wytwórni Sony.
Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 12.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y należy wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu

Płyty, które można było wygrać w konkursie:

x 
*** 
 
Tytuł audycji: "Muzyka na życzenie"
Prowadził: Grzegorz Dąbrowski

Data emisji: 28.09.2019

Godzina emisji: 10.30

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak