Wybierasz swoją muzykę i zdobywasz płyty

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2020 12:30
W "Muzyce na życzenie" to Państwo układają playlistę naszej audycji. Tym razem słuchaliśmy madrygałów Orlanda di Lasso, Sonaty skrzypcowej g-moll op. 3 Ivana Khandoshkina oraz Pieśń do księżyca z opery "Rusałka" Antonina Dworzaka.
Audio
  • Wybierasz swoją muzykę i zdobywasz płyty (Muzyka na życzenie/Dwójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: shutterstock.com/Antonio Guillem

Aby zagłosować, wystarczy wysłać do nas SMS w treści wpisując tytuł utworu, którego chcą Państwo posłuchać oraz krótkie, osobiste uzasadnienie. Całość należy poprzedzić słowem "ŻYCZENIE". Liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. Na 3 autorów wybranych przez nas, najbardziej interesujących zgłoszeń co tydzień czekają nagrody - płytowe nowości z katalogu wytwórni Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 12.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y należy wysyłać na nr 71211.

***

Regulamin konkursu

Nagrody, które można było wygrać w konkursie w dniach 22-28.02.2020:


zdj. il.  
zdj. il.  
zdj. il.  

***

Tytuł audycji: Muzyka na życzenie

Prowadziła: Milena Gąsienica

Data emisji: 29.02.2020

Godzina emisji: 10.30

am


Czytaj także

Copland, Schoenberg i Mozart. Tak graliśmy

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 12:30
Co tydzień wyłącznie w Państwa ręce oddajemy repertuar dwóch sobotnich przedpołudniowych godzin. Tym razem zwycięskie utwory to: Aaron Copland "Balet Rodeo" (fragmenty), Arnold Schoenberg "Verklärte Nacht" i Wolfgang Amadeusz Mozart "Koncert na flet i harfę C-dur".
rozwiń zwiń