Wybieramy ulubione melodie. Elgar, Davies, Schumann

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 10:30
W "Muzyce na życzenie" to Państwo układają playlistę naszej audycji. Tym razem wybór padł na Koncert wiolonczelowy e-moll op. 85 Edwarda Elgara, album "Music From Siesta" Milesa Davisa i Marcusa Millera oraz Etiudy symfoniczne op. 13 Roberta Schumanna.
Audio
  • Elgar, Davies i Schumann (Muzyka na życzenie/Dwójka)
zdj. il.
zdj. il. Foto: shutterstock.com/Zeljko Matic

Aby zagłosować, wystarczy wysłać do nas SMS w treści wpisując tytuł utworu, którego chcą Państwo posłuchać oraz krótkie, osobiste uzasadnienie. Całość należy poprzedzić słowem "ŻYCZENIE". Liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. Na 3 autorów wybranych przez nas, najbardziej interesujących zgłoszeń co tydzień czekają nagrody - płytowe nowości z katalogu wytwórni Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 12.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y należy wysyłać na nr 71211.

***

Regulamin konkursu

Nagrody, które można było wygrać w konkursie w dniach 29.02-6.03.2020:


Okładka książki 
Okładka płyty 
Okładka płyty 

***

Tytuł audycji: Muzyka na życzenie

Prowadziła: Milena Gąsienica

Data emisji: 7.03.2020

Godzina emisji: 10.30

uk/pg


Czytaj także

Rafał Blechacz: bardzo się cieszę na spotkanie z Łukaszem Borowiczem

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2020 19:01
- Będzie to dla mnie debiut jeśli idzie o współpracę z maestro Borowiczem. Znam go oczywiście z jego różnych koncertów. Cieszę się, że to będzie spotkanie przy okazji Chopina, którego obaj tak bardzo kochamy i cenimy. Jestem pełen pozytywnych oczekiwań - mówił w "O wszystkim z kulturą" pianista przed koncertem, który odbędzie się 1 marca w Paryżu w 210. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina. 
rozwiń zwiń