Mozart, Sibelius, Komeda. Playlista na życzenie słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2020 12:00
W "Muzyce na życzenie" co tydzień wyłącznie w Państwa ręce oddajemy repertuar dwóch sobotnich przedpołudniowych godzin. Tym razem zabrzmiały: Krzysztof Komeda - Bossa Nova, Jean Sibelius - Koncert skrzypcowy d-moll op. 47, Wolfgang Amadeusz Mozart - Czarodziejski flet.
Audio
  • Muzyczne wybory słuchaczy Dwójki (Muzyka na życzenie/Dwójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/photofriday

Przypominamy, że w tym szczególnym czasie audycja przyjmuje nową formę - swoje propozycje mogą Państwo przysyłać nie tylko SMS-owo w ciągu tygodnia, ale i w czasie trwania audycji drogą mailową. Jak co tydzień najciekawsze z nich nagradzamy płytami.

***

Aby zagłosować, wystarczy wysłać do nas SMS w treści wpisując tytuł utworu, którego chcą Państwo posłuchać oraz krótkie, osobiste uzasadnienie. Całość należy poprzedzić słowem "ŻYCZENIE". Liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. Na 3 autorów wybranych przez nas, najbardziej interesujących zgłoszeń co tydzień czekają nagrody - płytowe nowości z katalogu wytwórni Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 12.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y należy wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu

***

Tytuł audycji: Muzyka na życzenie

Prowadziła: Milena Gąsienica

Data emisji: 30.05.2020

Godzina emisji: 10.30