X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Hanna Bogoryja-Zakrzewska i Monika Krasińska z nagrodą Silesia Press

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 12:51
Jury konkursu uznało "Oblicza prawdy" za najlepszy reportaż w 2016 roku. Powstał on w kooprodukcji Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia i Polskiego Radia Katowice.
Audio
  • Oblicza prawdy- reportaż H.Bogoryja-Zakrzewskiej, M.Krasińskiej.mp3

W Katowicach rozdano nagrody Silesia Press. Najlepsza praca to reportaż "Oblicza prawdy" o 78-letnim Feliksie Meszce. Mężczyzna za groźby karalne przez 11 lat był zamknięty w zakładzie psychiatrycznym. Reportaż obnaża słabość systemu wobec osób samotnych i starszych.

Reportaż zrealizował Jacek Kurkowski. Inicjatywa ustanowienia nagrody Silesia Press wyszła od dziennikarzy należących do Stowarzyszenia Media dla Integracji Europejskiej.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak