Reportaż

Antoni Rokicki z wyróżnieniem w XIII edycji Kryształowych Piór

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2019 12:56
Reportaż Antoniego Rokickiego pt. „Misja” został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie dziennikarskim Kryształowe Pióra.
Antoni Rokicki podczas gali rozdania nagród.
Antoni Rokicki podczas gali rozdania nagród. Foto: fot. Servier

13 czerwca w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się gala rozdania nagród. Konkurs organizowany przez firmę Servier Polska przy współpracy z Polskim Towarzystwem Kardiologicznym, Polskim Towarzystwem Nadciśnienia Tętniczego, Polskim Towarzystwem Onkologii Klinicznej, Polskim Towarzystwem Psychiatrycznym, Polskim Towarzystwem Diabetologicznym oraz Dziennikarskim Klubem Promocji Zdrowia. W tym roku nagrody przyznano po raz trzynasty.


Dziennikarze z całej Polski zgłaszali swoje prace w czterech kategoriach konkursowych: „Cukrzyca – wygrać z postępem choroby”, "Depresja - przełamać tabu", "Nowotwór – przełamać strach, wygrać życie", „Choroby serca – rosnące zagrożenie". W kategorii, w której brała udział praca naszego redakcyjnego kolegi Antoniego Rokickiego (o problemie depresji), zwyciężył Wojciech Królikowski z TVP3 Katowice. Wyróżnienia otrzymali: Dariusz Faron, Katarzyna Głuszak, Anna Jarosz, Antoni Rokicki.


Zapraszamy do wysłuchania wyróżnionego reportażu pt. „Misja”, którego premiera odbyła się w grudniu 2018 roku na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia. Reportaż opowiada historię rodziny państwa Czepirskich, których dziewiętnastoletni syn Aleksander chorujący na depresję popełnił samobójstwo.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Misja” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2018 11:30
– Rok temu mówiłam, że życie się skończyło, że nigdy się już nie uśmiechnę. A jednak się uśmiechamy. Czasami przez łzy, ale się uśmiechamy – mówi Magdalena Czepirska, która wspomina zeszłoroczne święta Bożego Narodzenia – pierwsze bez syna Aleksandra.
rozwiń zwiń