X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Reportażystka Polskiego Radia zdobyła I miejsce w konkursie "Tak! Pomagam"

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2011 16:23
Patrycja Gruszyńska-Ruman ze Studia Reportażu i Dokumentu PR laureatką nagrody głównej w kategorii radio w III edycji konkursu "Tak pomagam", który promuje wolontariat. Wyróżnienie przyznano Katarzynie Błaszczyk ze Studia Reportażu i Dokumentu PR.
Audio

Konkurs, organizowany przez Provident Polska i Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie, poświęcony jest idei wolontariatu i propagowaniu postaw pomagania innym. Patrycja Gruszyńska-Ruman została nagrodzona za reportaż "Zimowy patrol". Bohaterowie reportażu- sami niegdyś bezdomni- poszukują na warszawskich ulicach, w centrach handlowych i na dworcach, osób bezdomnych. Pomagają im wyjść na prostą. Jury w uzasadnieniu napisało: "Materiał udowadnia, że każdy los można odwrócić przez przezwyciężenie własnych słabości i otworzenie się na potrzeby drugiego człowieka".

Wyróżnienie w konkursie przyznano Katarzynie Błaszczyk za reportaż "Wolontariuszka", który przedstawia losy dojrzałej kobiety, która sama będąc na życiowym zakręcie zdecydowała się pomagać innym.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak