Logo Polskiego Radia
Polskie Radio
Agnieszka Walewicz 08.01.2013

Ogłoszenie IX edycji konkursu MELCHIORY

Rusza konkurs Polskiego Radia dla reportażystów radiowych, prasowych i telewizyjnych. Termin składania prac do 15 lutego 2013 roku.
Ogłoszenie IX edycji konkursu MELCHIORY

Studio Reportażu i Dokumentu PR ma przyjemność ogłosić kolejną – IX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2013 .

Jak co roku - zwracamy się z prośbą do kierownictw wszystkich rozgłośni regionalnych oraz dyrekcji wszystkich Programów Polskiego Radia o zgłoszenie kandydatury do nagrody REPORTAŻYSTA ROKU (niekoniecznie ze swojej rozgłośni lub jednostki organizacyjnej Polskiego Radia) wraz z uzasadnieniem. W przypadku, jeśli kandydat nie jest pracownikiem danej rozgłośni nie trzeba przesyłać cd z utworami autora, wystarczy je w motywacji wyszczególnić. Każda jednostka organizacyjna ma jeden głos. Po podliczeniu głosów i dodaniu ich do głosów jurorów (jeden juror, jeden głos), wyłoniony zostanie zwycięzca.

W kategorii Premiera Roku - za premierowe uznawać będziemy reportaże radiowe, wyprodukowane lub wyemitowane w okresie między 16 lutego 2012 r. a 15 lutego 2013 r.

Termin nadsyłania prac konkursowych oraz zgłaszania kandydatur w kategorii Radiowy Reportażysta Roku upływa z dniem 15. 02. 201 3 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Zapraszamy do aktywnego udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY 2013.

Ogłoszenie nagród nastąpi 1 8. 05. 2013 roku podczas Gali Polskich Reportażystów w Teatrze Dramatycznym w Płocku.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe