X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„MELCHIORY 2013” GALA IX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU REPORTAŻYSTÓW. Transmisja Gali w Radiowej Jedynce, streaming na stronach melchiory.polskieradio.pl oraz polskieradio24.pl

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2013 10:00
W sobotę, 18 maja o godz. 19.00, w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku odbędzie się IX Gala Reportażystów Polskich „MELCHIORY 2013” .
Audio
Gala odbędzie się pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego -  Adama Struzika. Organizatorami uroczystości są Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia oraz Urząd Miasta Płocka. Patronat prasowy nad Galą objęli: Pierwszy Program Polskiego Radia, PR24, Tygodnik „Angora”, TVP 2, TVP INFO.

Jury Konkursu obradowało w składzie: Irena Piłatowska-Mądry (przewodnicząca i pomysłodawczyni projektu), Hanna Krall, Krystyna Melion, Anna Sekudewicz, Maciej Drygas. Nadesłano 137 reportaży radiowych, prasowych i telewizyjnych. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: Premiera Roku, Inspiracja Roku oraz Radiowy Reportażysta Roku. Kierownictwo Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia wręczy ponadto Nagrodę Specjalną, którą od 2005 roku honoruje działania na rzecz rozwoju reportażu lub jego promocji.

Dodatkową atrakcją wieczoru będzie koncert artystów: Anny Sroki-Hryń oraz Janusza Radka z towarzyszeniem Płockiej Orkiestry Symfonicznej. Uroczystość poprowadzą: Anna Czartoryska oraz Andrzej Ferenc.

/

 

Natomiast 17 i 18 maja w Sali Ratusza przy Starym Rynku 1 w Płocku odbędą się imprezy towarzyszące temu największemu w kraju wydarzeniu środowiska reportażystów prasowych, radiowych i telewizyjnych.

Plan spotkań:

17 maja (piątek)  godz. 18.00 – prowadzenie Irena Piłatowska-Mądry

W programie:

  • Spotkanie z Markiem Millerem, autorem cyklu reportaży pt. „Wielka szpera”
  • Prezentacja filmu pt. „Metr nad ziemią” w reżyserii Tomasza Wiszniewskiego

18 maja (sobota) godz. 10.00-16.00 – prowadzenie Małgorzata Kownacka

W programie:

  • 10.00-11.00 – Alicja Grembowicz – „Podróż Kasi” (Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia)
  • 11.00-12.00 – Jolanta Rudnik – „Czarny temat Regina” (Radio Koszalin)
  • 12.00-13.00 – Bartosz Panek – „Lekcja życia” (Program 2 Polskiego Radia)
  • 13.00-14.00 – Patrycja Gruszyńska-Ruman i Magda Balcerak – „Dopóki jestem” (Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia)
  • 14.00-15.00 – Żaneta Walentyn i Michał Słobodzian – „Orzeł i reszka” (Radio PiK Bydgoszcz)
  • 15.00-16.00 – Katarzyna Michalak i Agnieszka Czyżewska-Jacquemet – „Jedno proste zdanie” (Polskie Radio Lublin)

Transmisja Gali w Programie 1 Polskiego Radia, streaming z Gali będzie dostępny w sieci pod adresem melchiory.polskieradio.pl oraz polskieradio24.pl.

 

Patronat medialny:

/ / /
/ /


Celem Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów jest promowanie indywidualności autorskich i ambitnych form twórczości radiowej, a także uhonorowanie reportażystów innych mediów, których twórczość może być inspiracją dla dziennikarzy radiowych. Odwołanie w nazwie konkursu do Melchiora Wańkowicza jest przywołaniem najlepszej tradycji polskiego reportażu oraz warsztatu i stylu pracy, do którego sięgają dziennikarze uprawiający ten gatunek. Do nich właśnie kierowany jest ten konkurs.

Zobacz więcej na temat: reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak