X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Dahoman” – Witold Zadrowski

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2012 09:00
Niedziela, 5 lutego, godzina 18.10, Program 1. Historia życia jednego konia, którego reporter obserwuje od narodzin poprzez jego dalsze losy.
Audio

Reportaż dźwiękowy o kolejach losu ogiera urodzonego w stadninie w Janowie Podlaskim, który biegał na wyścigach na warszawskim torze na Służewcu, potem występował w cyrku, by powrócić do stadniny jako reproduktor.

Reportaż archiwalny z 1970 roku. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2011 06:00
Jutro w Janowie Podlaskim rozpoczynają się Dni Konia Arabskiego - coroczna impreza poświęcona polskim koniom czystej krwi arabskiej. To wyjątkowe pod każdym względem wydarzenie szczyci się najdłuższą tradycją i jest jedynym tego typu przedsięwzięciem na świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Podróż Jana” - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2011 11:43
Wtorek, 29 listopada, godzina 19.10, Program 1. Pan Jan jest emerytem ze Śląska. Niedawno spełnił swoje wielkie marzenie. Pojechał nad morze. Nie była to jednak zwyczajna wyprawa. Pan Jan podróżował bryczką zaprzężoną w dwa konie.
rozwiń zwiń