X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Cisza nad Wigrami

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2011 10:00
O urokach Suwalszczyzny i pobycie Ojca Świętego na Wigrach
Audio

Suwalszczyzna to jeden z najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Właśnie tam, w  dawnym klasztorze Kamedułów nad Wigrami wypoczywał Ojciec Święty Jan Paweł II w czasie pielgrzymki do Polski w 1999 roku. Jeden dzień – a było to 9 czerwca – przeznaczył Papież na przerwę w bardzo bogatym programie pielgrzymki. Nie mieli do Niego dostępu dziennikarze i paparazzi. Nie było oficjalnych spotkań i uroczystości. Był to czas przeznaczony na „rekolekcje wewnętrzne”, ciszę, wypoczynek, powrót do wspomnień. W latach sześćdziesiątych Karol Wojtyła pływał kajakiem szlakiem Czarnej Hańczy. Suwalszczyzna, obok Krakowa i  ukochanych gór, była dla niego wspomnieniem Ojczyzny.
W fotocaście Krzysztofa Wyrzykowskiego opowiadają Jan Bacewicz – literat i profesor Andrzej Strumiłło – artysta plastyk.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak