X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Spotkanie z Reportażem Radiowym” - Alicja Grembowicz, laureatka Grand Prix KRRiT

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2017 12:01
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia oraz Narodowy Instytut Audiowizualny zapraszają na „Spotkanie z Reportażem Radiowym”. W programie m.in. prezentacja reportażu „Trauma i duma” Alicji Grembowicz, laureatki Grand Prix KRRiT 2017.
Audio
  • Spotkanie z Reportażem Radiowym -Alicja Grembowicz - laureatka Grand Prix KRRiT.mp3
Alicja Grembowicz (L) i Irena Piłatowska (P) w Klubie Księgarza
Alicja Grembowicz (L) i Irena Piłatowska (P) w Klubie KsięgarzaFoto: Michał Urbański

Spotkanie poprowadzi  Irena Piłatowska.

oprawa muzyczna:
Marcin Styczeń

Zapraszamy w czwartek,  7.12.2017, godzina 18.00
Klub Księgarza, Rynek Starego Miasta  22/24

ALICJA GREMBOWICZ

W Polskim Radio pracuje z przerwami od dwudziestu kilku lat. Jej błyskotliwość, inteligencja i talent, wsparte bardzo dobrym warsztatem reporterskim, przynoszą znakomite efekty antenowe. Jej twórczość cechuje rzetelna dokumentacja, dociekliwość, pasja społecznikowska, doskonałe wyczucie dramaturgii. Jej droga do reportażu i dokumentu wiodła przez wszystkie formy radiowego przekazu. Zawodową karierę rozpoczynała w Redakcjach: Muzycznej i Aktualności. Dzięki zdobytej wiedzy i wrażliwości, jej audycje na trwałe wpisały się w historię Polskiego Radia. Alicja Grembowicz z nieustającą ciekawością przygląda się światu, stawia ważne pytania, szuka odpowiedzi, zdobywając przy tym kolejne nagrody, wśród których należy wymienić m.in.: Grand Press i Nagrodę Główną im. K. Dziewanowskiego za reportaż „Snajper Louis”, tytuł Reportażystki Roku w Ogólnopolskim Konkursie Melchiory (2007 r.), „MELCHIORY 2013” w  kategorii Premiera Roku jury uhonorowało nagrodą  reportaż „ Podróż Kasi ”, Nagrodę Prezesa Polskiego Radia S.A. za osiągnięcia w dziedzinie reportażu radiowego i działania na rzecz jego promocji, Złoty Mikrofon, a także nominacje Polskiego Radia na międzynarodowe konkursy Prix Italia oraz URTI (2008 r.). W 2011 roku z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego otrzymała Srebrny Krzyż Zasługi.  Za reportaż „Dźwięki i zapachy” otrzymała nagrodę w kategorii reportaż, na Festiwalu Prix Bohemia Radio 2017.

REPORTAŻ „Trauma i duma”
Nagroda Główna w Konkursie o Grand Prix KRRiT
Reportaż o księdzu Jerzym Popiełuszce – życie i męczeńska śmierć. Reportaż oparty na dokumentach z procesu toruńskiego, aktualnych badaniach IPN-u i wspomnieniach ludzi Związanych z księdzem Jerzym.

Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Filmoteką Narodową - Instytutem Audiowizualnym.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Rozmowa" - reportaż Wojciecha Markiewicza

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2017 13:04
W grudniu ubiegłego roku, premierą "Wieloryba" w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie, Krzysztof Globisz wrócił na scenę, po udarze mózgu jakiego doznał jesienią  2014 roku.
rozwiń zwiń